İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SUPERNI.Com - Limitsiz Web Hosting ve Reseller

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar çok hızlıdır sunucuları.Performans bakımından hiç bir sıkıntı çekmezsiniz.Bence gözünüz kapalı alın.

Referans olduğunuz için ve yorumunuz için teşekkürler.

Netinternet ailesine bu çalışmaları ve hostingimin taşınması sürecindeki yardımları için çok teşekkür ediyorum, bir süredir hosting konusunda arayıştaydım ve gerçekten her konuda yardımcı oldular, karşılaştırmak gerekirse gerek hostgator'e göre gerekse diğer hostinglere göre belirgin bir hız farkı var. limitsiz özellikte bu kadar uygun bir fiyata ülkemizde böyle bir kaliteli hizmeti sunan netinternet sahipleri ve çalışanlarını kutlamak gerekir, tekrar teşekkürler, uzun yıllar çalışmak temennisiyle.

Referans olduğunuz için ve yorumunuz için teşekkürler. Sayı olarak müşteri sayımız arttıkça şuan olduğundan daha iyi bir hizmet vereceğiz.
Yeni full-hotswap çalışan yedekli PSU ve RAID10 olarak çalışan yedekli diskleri ile çift fiziksel rackmount sunucularımız Mart ayında yayına girecek. Bununla beraber sitemizin İngilizce versiyonu da devreye girecek. Şuan sadece kendi ülkemizin insanlarına sunduğumuz bu hizmeti global alanda da sunmaya başlayacağız.

2.5” SAS diskler kullanılan sunucular 1U formatında. Ekran görüntüsü;
SYS-1026T-URF.jpg

velikz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce hostgatorda barındırdığımız siteleri süperni'ye geçirdik hız olarak çok memnunuz. Hostgatordan süperniye geçecek olanlar 1 $ a 1 aylık deneyebiliyorlar, eğer test etmek isteyen olursa bi kaç gün test etsin farkı göreceklerdir mutlaka.

Bende Hostgator'dan geçtim çok belirgin bir hız farkı gördüm.

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende Hostgator'dan geçtim çok belirgin bir hız farkı gördüm.

www.forumturkcell.com için dün bir tane aldık. Çok memnunuz. Netinternet kalitesi :cool:

Referans olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir haberim var ayrıca;

Şuan tüm sunucularımıza CPU kullanımını görebileceğiniz eklenti kuruldu..

kaynaktuketim.png

Bu sayede kaynak tüketimini görerek, sitenizi optimize etmeniz verdiğimiz hizmetten CPU sorunlarına takılmadan uzun süre kesintisiz hizmet almanız mümkün!

Bu konu ile ilgili sormak istediklerinizi bize iletebilirsiniz.

İyi Çalışmalar..

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Valla yabancı firmalar yerine Netinternet ile çalışmak daha mantıklı geliyor.

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hocam limitsiz diyorsunuz. ben mesela 50 gb veya 500 gb yuklesem hemen atarsınız. diye dusunuyorum bir sınır illaki vardır.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Normal çaplı sitelerinizi gözünüz kapalı superni ye taşıyabilirsiniz, 7/24 destek.

Önceden olabildiğince hostgator , dreamhost a bağnazlık derecesinde bağlanmıştım ufak çaplı sitelerde fakat anladım ki onlardan daha iyileride varmış bunlardan biriside SUPERNİ, öneriyorum.

Zeki YÜKSEL

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@Z.YÜKSEL Yorumunuz için teşekkürler.

Sitemizde artık canlı destek aktif edilmiştir. Müşteri paneli bölümünün yanında "Canlı Yardım" bölümünü görebilirsiniz.

Bizlerle canlı olarak yazarak iletişim kurmanız artık mümkün.

Bilginize..

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
burdada referans olmak isterim aktif bir superni müşterisi olarak.

forum blog vs vs scriptinizi eğer biraz iyi optimize eder ve fazlalıklar olmadan yayın yaparsanız binlerce hitinizi çok rahat kaldırır ve bir çok dedicated + vpsye ödeme yapmaktan kurtulursunuz.şiddetle tavsiye ederim.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Teşekkürler @Gwindor

Sizlere istisnasız en iyi teknik desteği sunabilmek adına Superni.com internet sitemizi şirketimizin normal telefon hatlarından ayırıyoruz. Yeni telefon numaramız 0850 221 3030 olacak. Şuan aktif olmayan bu telefon numarası hafta sonu kullanıma açılacaktır.

Türk müşterilerimizden her konuda “yıldızlı pekiyi” notu aldığımızda sitemizin İngilizce versiyonu nu da yayına almayı planlıyoruz yakın zaman içinde.

Destekleriniz için teşekkürler.

felixtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternet Netinternetin İşidir.

Reseller Ve Vps Müşterisiyim Mükemmel Hizmet Mükemmel Dc 10 Yıldır Bu Sektördeyim Böyle Kalitelisini Görmedim. Gözü Kapalı Tercih Edebilirsiniz.

Murat İNCE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende superniden hosting aldım hatta bir kaç sitem. Sorunsuz ve kesintisiz hizmet sağladıkları için kendilerine teşekkür ederim

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnternet Netinternetin İşidir.

Reseller Ve Vps Müşterisiyim Mükemmel Hizmet Mükemmel Dc 10 Yıldır Bu Sektördeyim Böyle Kalitelisini Görmedim. Gözü Kapalı Tercih Edebilirsiniz.

Bende superniden hosting aldım hatta bir kaç sitem. Sorunsuz ve kesintisiz hizmet sağladıkları için kendilerine teşekkür ederim

Yorumlarınız için teşekkürler.

https://www.superni.com/web-hosting.html

Arkadaşlar Full Hosting Paketi Anlık 20,000 Üyede sıkıntı çıkarır mı acaba. 5-6 Tane site bulunacak hostta. Siteler arasın Video , oyun , download gibi siteler bulunmamaktadır. Tamamı wordpress blog benzeri.

Merhaba, Siteniz veya sitelerinizin sunucuya verdiği yükü tahmin ederek sizi yönlendirmek pek sağlıklı olmaz.

Kullanıcılarımızın bazıları Günlük 40bin-50Bin Tekil hite sahip sitelerini çok rahat çalıştırıyorlar. Üstelik CPU kullanımları %5 bile olmuyor..

Kullanıcıların bazıları üzerinde gerekli gereksiz bir dünya eklenti olan, çok fazla SQL sorgusu olan, forum gibi sitelerini barındırıyorlar ve tekil günlük hitleri 1000 bile olmadan çok aşırı CPU kullanabiliyorlar.

Yani bu tamamen sizin scriptlerinizi nasıl optimize ettiğinize, cache sistemi kullanıp, kullanmadığınıza göre değişmekte.

Standart olarak kurulu Word press scriptin günlük 20Bin tekil ziyaretçisi varsa sıkıntısız çalıştırabileceğinizi düşünüyorum.

Zaten CPU kullanımınızı kontrol panelinizden anlık, canlı şekilde görebiliyorsunuz. Buna bakarak sitelerinizi optimize etme imkanınızda var..

Ayrıca herhangi bir memnuniyetsizlik olursa veya siteleriniz bize sorun yaratırsa 45 Günlük geri iade garantisi mevcut.

Denemenizi tavsiye ederim.

mekansız1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sitelerden birini hostgatordan superni ye taşıdım tek sorun şu hostgatorda iki site barındırırken cpu %1 i geçmiyordu ama burada tek site cpu %8 gösteriyor ve anlık artabiliyor

bununda dışında şuana kadar bir sorun yaşamadım hız olarak hostgator a göre çok daha iyi

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sitelerden birini hostgatordan superni ye taşıdım tek sorun şu hostgatorda iki site barındırırken cpu %1 i geçmiyordu ama burada tek site cpu %8 gösteriyor ve anlık artabiliyor

bununda dışında şuana kadar bir sorun yaşamadım hız olarak hostgator a göre çok daha iyi

Merhaba,

Bizim sunucularımızda CloudLinux kullanılır, %20 Olan CPU kullanım hakkınızın %kaç miktarını kullandığınız yazar kontrol panelinde..

Sizin Panelde gördüğünüz %8 aslında size ayrılan toplam kaynakların %8 miktarını kullandığınızı gösterir. CPU bölümünde %100 görürseniz o vakit sunucunun kaynaklarnın %20 olarak kullanıyorsunuz demektir.

Hostgator da ise toplam sunucu üzerindeki kullanımınız görüntülenir.

189871_10150096220275994_136208750993_6475894_5631690_n.jpg

Yani sunucu genel kaynaklarına bakacak olursak %20 olan kaynak limitinizin %8 kısmını kullanıyorsanız aslında kullandığınız CPU sunucu üzerinde %1-%1.5 arası bir şey :)

Kesinlikle ve kesinlikle Hostgator ile eş tutulamaz sunucularımız, LSAPI yani Litespeed ve CloudLinux ile çalışmaktadır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5