İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süperonline Fiber İnternet - Süper Paket Kampanyası

T

trgy

Misafir
superpaket-baglatan-b.jpg

Şimdi siz de dünyanın en hızlısı Superonline Fiber İnternet'e abone olun, 9.99TL'dan başlayan fiyatlara dünyanın en hızlı internetini kullanmaya başlayın.
Hemen abone olun, sizde bu fırsatları kaçırmayın...
SuperPlay aboneliği ve SuperPlay üzerinden izleyeceğiniz ilk film ücretsiz.
Modem ve kurulum bizden!

Detay

Dipnot: Türk Telekom ile olan sözleşmenizin fesih bedelini superonline karşılıyormuş. Açıkçası ben geçmek istedim ama altyapı sağlanmıyormuş buraya.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Süperonline 'mı?
UZAAAAKKK durun!!!!

Kendi bayilerini bile mağdur eden bir kuruluştur...

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar tekrar söylüyorum. Bilen bilir bilmeyenler için. TNNET , dışındaki smileadsl, superonline,kablonet vb. internet sağlayıcıları sizin için cazip gelebilir hızlıda olabilir fakat şu varki bir arıza olduğunda , modem kurulumunda hiç bir şekilde yardımcı olmuyorlar.Ben artvin/merkez türk telekom bilişim ağları servisinde alışıyorum ve günde 100lerce telefon geliyor fareyi tutmayı bilmeyen kişilere modem kurulumunu anlatıyoruz.Şu varki sadece ttnet kullanıcıları değil smileadsl,superonline bunun gibi internet sağlayıcılarını kullanan kişilerde bizi arıyor ve yardım istiyor.Neden bizden istiyorsunuz sorusuna ise şöyle cevap veriyorlar ; aldığımız firma sadece satışını gerçekleştiriyor sorunlar ve modem kurulumuna karışmıyorlar. Biz ise müşterinin ayağına kadar gidiyoruz gerekirse.Yanlış anlaşılmasın Türk Telekomun reklamını yapmıyorum.

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar tekrar söylüyorum. Bilen bilir bilmeyenler için. TNNET , dışındaki smileadsl, superonline,kablonet vb. internet sağlayıcıları sizin için cazip gelebilir hızlıda olabilir fakat şu varki bir arıza olduğunda , modem kurulumunda hiç bir şekilde yardımcı olmuyorlar.Ben artvin/merkez türk telekom bilişim ağları servisinde alışıyorum ve günde 100lerce telefon geliyor fareyi tutmayı bilmeyen kişilere modem kurulumunu anlatıyoruz.Şu varki sadece ttnet kullanıcıları değil smileadsl,superonline bunun gibi internet sağlayıcılarını kullanan kişilerde bizi arıyor ve yardım istiyor.Neden bizden istiyorsunuz sorusuna ise şöyle cevap veriyorlar ; aldığımız firma sadece satışını gerçekleştiriyor sorunlar ve modem kurulumuna karışmıyorlar. Biz ise müşterinin ayağına kadar gidiyoruz gerekirse.Yanlış anlaşılmasın Türk Telekomun reklamını yapmıyorum.

Belki haklısın hocam ama hiç 444 0 375 i aradınmı? Aramışşındır tabi. Bir müşteri hizmetlerindeki tabiri caizse "öküz" tarzı insanlar var. Ben diyorum adım onur :) o diyor boran:) onur diyorum boran diyor. Sorununuz ne diyor anlatıyorum tekrar dönüyor sorununuz nedir diyor anlatıyorum. Tabi dakikaya göre ttnet faturama yansıtıyor görüşme ücretini...

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Şuanda 10-20-100mbit~ tarzı internet kullanılabilir, zaten bu kadar hız isteyen kullanıcılar modem kurulumunu da biliyordur :)

Açıkçası sadece destek iyi diye de bir firma seçilmez, seçilmemeli..

Sağlasın Türkiye'nin devi TTnet fiber internet'i o ücrete mırın kırın etmeden alalım.

Ama nerdeee? doğru düzgün 1mbit bile sağlayamıyorlar : )

hacspectrum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki haklısın hocam ama hiç 444 0 375 i aradınmı? Aramışşındır tabi. Bir müşteri hizmetlerindeki tabiri caizse "öküz" tarzı insanlar var. Ben diyorum adım onur :) o diyor boran:) onur diyorum boran diyor. Sorununuz ne diyor anlatıyorum tekrar dönüyor sorununuz nedir diyor anlatıyorum. Tabi dakikaya göre ttnet faturama yansıtıyor görüşme ücretini...

O boran diyenleri ben gördüm. Gayrettepe Telekom binasındalar 300 metre karelik bir oda var bay bayan call center gibi bir yer ama onlarda haklı hemşerimin dediği gibi masaüstü dediği zaman masanın üstüne bakan pencereyi aç deyince pencere açan mouse hareket ettir deyince fareyi kaldırıp sağa sola sallayan bir milletiz biz onlarda sıyırıyor sonra işte böle :)

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
superonline laf edenlere sorarım TTnetın avantajı nedir ki? Sorunsuzsa superonlıne de sorunsuz belırtmek ısterım. Ogrencı evınde oturan arkadaslarım gectıler fiberoptike. oturdukları Sıtelerıne gelmiş. 1,5 aydır kullanıyorlar sorunsuz. Bızım buraya gelse 1 dk bıle dusunmem.

ben 8 mbite kadar lımıtsız tarıfedeyım max 150 ile indirebiliyorum. Sadece ılk gunler 800 K hız gordum oda tamamı ıle aldatmaca. Bıraksınlar bu dalavereleri. 1,5 mbıtı kaktırıyolar.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Superonline yaklaşık 3 aydır kullanıyorum 10 Megabit bağlantı hızım var şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım hızda felan hizmet gayet süper. 10 Megabit bağlantı hızına ödediğim tutar 49 TL. Böyle bi alt yapı sizin oralara gelirse kaçırmayın :)

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
O boran diyenleri ben gördüm. Gayrettepe Telekom binasındalar 300 metre karelik bir oda var bay bayan call center gibi bir yer ama onlarda haklı hemşerimin dediği gibi masaüstü dediği zaman masanın üstüne bakan pencereyi aç deyince pencere açan mouse hareket ettir deyince fareyi kaldırıp sağa sola sallayan bir milletiz biz onlarda sıyırıyor sonra işte böle :)

Arkadaşlar diyorumya size günde 100'lerce telefon geliyor kayıt alsam size dinletsem gülmekten ölürsünüz. İnternet ara çubuğunu bilmeyen var. internet explorer'i bilmeyen var. Vista - xp ayırt edemeyen var. Faresinin kablosu çıkmış diyor farem çalışmıyor.Modemin fişini takmamış diyor modemım bozuk. Adam fatura borcundan kapatılınca interneti sorunu modemde buluyor resetlıyor borcu ödeyince kımlık için arıyor.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Superonlineyi artık tavsiye etmiyorum.10 mbit hızla 50 gb kota verdiler " sınırsız " ibaresini ne demeye kullanılıyorlarsa artık.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
keşke her yere verselerde geçsek izmirde mavi şehirde kullanıpta kötüleyen bir Allahın kulu yok. Ama tabi o alt yapı için baya para harcanıyormuş o yüzden her yere veremiyorlarmış.Yavaş ve emin adımlarla ilerliyor herifler:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5