İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Supervitrin.com Dikkat Dolandırıcı

Mystical__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site aldım 3 haftadır bu gün yarın Şimdi akşama Denilerek Hic birşey yapmamaktadır üstelik telefonlara bakmıyor Bilginize.. Ve site görseli değil içeriği önemli site sorunlu bir cok yerinde eksik ve sorun var ve sahibinde com diyip alakası bile yoktur tema sizi yanıltmasın.

İyi günler.

Holigan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şikayetçi olduğunuz kişinin profilini, deliller ile birlikte paylaşırsanız yardımcı olabilirim.

Load

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu supervitrinden aşırı şekilde şikayet var arkadaş anlamadım gitti.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Arkadaşlar, şikayetçi olunan kişinin profil linkini ve kanıtlarınızı konuda paylaşmadan birşey yapamayız.

Mystical__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Savcılık Diyorki Veli Can Tefon Adlı Kişiye adreste bulamıyoruz sitelerinde avukat dedikleri kişiyi aradık o ben avukatı değilim diyor. bu adam adres değişikliği yapmış savcı tc kimlik nosunu öğren diyor bana : ) ben bilsem sana neden geleyim veli can tefon kişi bana ulaştı diyorki ben sana scripti 400 tl verdim ama ilan scripti yanlız bunu sınırlı verdim yani sınırsız değilmiş kısıtlamıymış dolandırıcı olmuş insanlar.

bonusum.com

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Veli can tefon un yanında 2 aya kadar yakın çalıştım para pul vermedi şu gün vereceğim bugün vereceğim diyerek geçiştirdi hepsinin delili var elimde uzak durun bu şahıstan ilim ilaç adında azdırıcı ilaç satışı yapıyor ürünlere güvenip sakın almayın benden demesi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5