İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Süpper Backlink Paketlerimiz Burada ! Türkiyenin En iyi Backlink Paketleri Çok Ucuz !

CHaKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Arkadaşlar Blog Backlink Kampanyamız Başlamıştır .Artık Bundan Sonra Her Cebe Göre Fiyatlarımız Vardır ve Fiyatlarımız Gayet İyidir .

Bütün Blog Backlink Paketlerimiz Aşağıdadır . İstediginizi Seçip Benle Pm İle İrtibata Geçip Paketimizde Yararlanın .

paketler.png

Blog Backlinklerimizin Özellikleri :

green-ok.png
%100 Oto Onaylı Sitelere Atılacaktır .
green-ok.png
Bazıları Pr'li bazıları Pr'siz .
green-ok.png
Bazıları dofollow bazıları nofollow .
green-ok.png
Siteler otomatik onaylı oldugu için yormlarda linkinizin çıkmasını beklemezsiniz .
green-ok.png
Backlinkler sitenizin indexlenmesini daha hızlı artıracaktır .
green-ok.png
İş bitiminde detaylı rapor .

Not : Sitelerin pr'leri , do follow - no follow olmaları tamamen garanti dışıdır . saten önemli olan linklerinizin bloglarda güzel bir şekilde yayınlanmasıdır . Linklerin kalıcılığı sitelerin adminlerine baglıdır.

Ödeme Ve Ücretlendirme :

green-ok.png
Arkadaşlar Sadece Paypal Kabul Ediyorum Ama Misli.com da Alabilirim TL ye Göre Fiyatlandırma Yapmadım Ama Misli.com Alımlarımda Gene $ a Göre Makul Fiyatlar Çekerim Sizlere . Mesela Paket 4 ü ele alalım Fiyatı 3 $ Ben Size 5 Tl Derim Misli.com Hesabına Göre İlerki Zamanlarda Garanti Eklenebilir Arkadaşlar .

Rapor Ve Teslimatı :

green-ok.png
Rapor Teslim Süresi 24 - 48 Saat Arasıdır Ancak Çok Yıgılma Olursa Bu Saat Artabilir . Zamanın Artmasını Biz Müşterimize Pm Yoluyla Bildiririz .

İletişim :

green-ok.png
İletişim Pm Yoluyla Arkadaşlar .

emiray

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm alabilirmiyim. paket 2 yi almak istiyorum 8(onunla başlayacağım)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5