İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sürekli Bot Çalışan www.secmefilm.com Satılık ! Seolu Wp Film Teması Alındı ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PhpScript

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Herşey Konu Başlıgında Belirtildigi Gibi . Hosting - Domain Kökten Veriyorum

Host Özellikleri =

Sınırsız Disk Alanı
100 Gb Trafik
3 Domain Ekleme
Linux[/B]

Fiyat = 70 TL !

Site = Siteye Gitmek İçin Tıklayın

İletişim İçin Pm Yollayın Acil !

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
http://forum.iyinet.com/site-alim-ve-takas/165341-film-izleme-sitesi-alinacaktir.html
bu linkteki EnDD arkadaşla biz anlaştık siteyi bana satacak 1-2 haftaya kadar alırım siteyi paranı öderim falan dedim kabul etti şimdi karar verin bu site kimin senin mi onun mu?_ eğer ikinizde aynı adamsanız şöyle bir soru soruyum aynı anda siteyi kaç kişiye satacaksınız? Ya da bana satmaktan vazgeçtiysen neden benim bundan haberim yok? Yok ikiniz ayrı ayrı kişilerseniz bu site kimin?

PhpScript

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/site-alim-ve-takas/165341-film-izleme-sitesi-alinacaktir.html
bu linkteki EnDD arkadaşla biz anlaştık siteyi bana satacak 1-2 haftaya kadar alırım siteyi paranı öderim falan dedim kabul etti şimdi karar verin bu site kimin senin mi onun mu?_ eğer ikinizde aynı adamsanız şöyle bir soru soruyum aynı anda siteyi kaç kişiye satacaksınız? Ya da bana satmaktan vazgeçtiysen neden benim bundan haberim yok? Yok ikiniz ayrı ayrı kişilerseniz bu site kimin?

Site EnDD'e Ait . Sizin Vazgeçtiginizi Yeni Müşteri Aradıgını Söyleyince Bende Konu Açtım . Eger Vazgeçmediyseniz Konuyu Kapatalım

PhpScript

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.secmefilm.com

EnDD Arkadaşımız Sizle Anlaşamadıgını Söyledigi İçin Ben Bu Konuyu Açma Geregi Duydum . Site Hostuyla Birlikte Halen Satışta ! Satış Güncel !

Site Sahibi EnDD'Dir Ben Sadece Yardım Ediyorum

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
EnDD Arkadaşımız Sizle Anlaşamadıgını Söyledigi İçin Ben Bu Konuyu Açma Geregi Duydum . Site Hostuyla Birlikte Halen Satışta ! Satış Güncel !

Site Sahibi EnDD'Dir Ben Sadece Yardım Ediyorum

Benle anlaşamadığını mı söyledi benim niye haberim yok bu saatten sonra bedava versenizde almam ayrcıca EnDD konu açamıyor mu da sen açıyorsun? Dediğim gibi benim vazgeçtiğimi ya da anlaşamadığımızı nasıl söylüyor ya bu nasıl iş bu kadar olur yani !!!!

bitkicel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
endd en son dun banada yazdı rakamı bayag asagılara cekılmıstı sıte kac kısıye satılıyor???

Ekleme: ben en son vazgectıgımı soyledım ılgılenen arkadasların bılgısıne olsun ben almıyorum konuyu baltalamıs gıbıde olmak isemem ama yınede adım adım gıtmekte fayda var

PhpScript

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Benle anlaşamadığını mı söyledi benim niye haberim yok bu saatten sonra bedava versenizde almam ayrcıca EnDD konu açamıyor mu da sen açıyorsun? Dediğim gibi benim vazgeçtiğimi ya da anlaşamadığımızı nasıl söylüyor ya bu nasıl iş bu kadar olur yani !!!!

EnDD Çalıştıgı İçin Konuyu Açamadı Bu 1.
Bidaha konuyu baltalamazsan sevinirim bu 2.
Bana dendigine göre anlaşma yapılmamış daha ne uzatıyosun bu 3.
Gelip burda ahkam kesmenin bi anlamı yok buda 4

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Satışı baltamaksa evet baltalıyorum bu 1.
Biriyle anlaşıp haber verilmeden kafasına göre tekrar aynı şey satılmaz bu 2.
EnDD nin avukatı sen misin bu 3.
Bir şey için biriyle anlaştıysan ya o adamla anlaşmana uyarsın ya vazgeçtim diye haber verirsin belki daha iyi müşteri bulursam ona satarım yoksa bu anlaştığım adam bir köşede dursun mantığıyla bu iş olmaz bu da 4!!!!!!

PhpScript

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satışı baltamaksa evet baltalıyorum bu 1.
Biriyle anlaşıp haber verilmeden kafasına göre tekrar aynı şey satılmaz bu 2.
EnDD nin avukatı sen misin bu 3.
Bir şey için biriyle anlaştıysan ya o adamla anlaşmana uyarsın ya vazgeçtim diye haber verirsin belki daha iyi müşteri bulursam ona satarım yoksa bu anlaştığım adam bir köşede dursun mantığıyla bu iş olmaz bu da 4!!!!!!

Evet EnDD'in Avukatıyım !
Senle Anlaşmayı Kestigini Söyledi !
Seni Bi Köşeye Koycak Olsam Konuda Deil ÖM'De Devam Ederdim .
Baltalama Yeter Kes !

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
kesmiyorum baltalamayı nolacak?
bende diyorum ki karşı tarafa söylenmeden anlaşmamı kesiliyor diyorum?
madem avukatısın enDD de müvekkilin değil mi sen niye çok konuşuyorsun? birazda o konuşsun

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Site sahibi kim ise onun tarafından konu açarak satışa devam edilmesi daha doğru olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5