İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sürekli çalışabilecek makale yazarı aranıyor

• Konbuyu başlatan iyinetmakaleci
  • Başlangıç tarihi
I

iyinetmakaleci

Misafir
sürekli olarak makale yazarlığı yapabilecek yazar arıyorum. Çalışmak isteyen ve bilgi almak isteyen hemen pm ile iletişime geçsin.

kalbim_omer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

3 Yıllık makale danışmanlığı yapmaktayım. SEO'ya uygun yazılar yazıyorum. Sizinle çalışmak isterim :)

Alickr_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar. Sizin için makale yazmak istiyorum. İsterseniz örnek makale yollayabilirim. Yozgat'ta öğrenciyim ve İnşaat Mühendisliği okuyorum. Boş vaktim oluyor ve düzenli olarak makale yazabilirim.

elifyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba 4 yıldır makale yazarlığı ve editörlük yapıyorum. geri dönüş yaparsanız sevinirim.

sinanok1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar günde 10 saat aktif olabiliyorum ve teklifinize talibim

makale77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makale

İyiniyet de yeniyim wmaracı üzerinden iş yapmaktayım sizinle iş yapmayı isterim

ssavaseri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makale yazarlığı

Merhaba

İletişim Fakültesi mezunuyum. Aynı alanda İnternet haberciliği alanında yüksek lisans yaptım. Pek çok internet sitesine ve şirkete makale yazıyorum. Makale yazımı konusunda size yardımcı olabilirim. Bana ulaşmak isterseniz mailim [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5