İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sürekli çalışacak makale yazarları aranıyor

enozelkalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her gün düzenli olarak makale teslimi yapabilecek konu ayırımı yapmayan (esc, cinsel içerik vb makale isteğimiz yoktur) imla kurallarına dikkat eden yazar aramaktayız.

Aranan Şartlar

Haftalık ödeme ile çalışabilecek.(pazartesi günleri ödeme)
Günde en az 2000 kelime yazabilecek.(alt sınır budur üst sınır yoktur)
Zamanında teslimat yapabilecek.
İletişim kopukluğu olmayan.
100 kelimesi 0,75 tl ve katları şeklinde yazmayı kabul eden.
Şartlar bana uygun diyorsanız bize ulaşın.

iletişim

Forum üyeliği olanlar tercih sebebidir ödeme ve makalelerin kalitesi zamanında teslim edilmesi gibi durumlar konu altında paylaşılacaktır.

Forum dışı 1 kişi ile anlaşma sağlanmıştır. 2 yazara daha ihtiyacımız vardır.

iyi çalışmalar.

seoweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizce ve Türkçe olarak makale yazımı yapabilirim.

petek3488

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba rica etsem bana dönüş yapabilirmisiniz ? Hemen hemen çoğu konuda özgün yazılar yazabilirim vaktimin çoğunluğunu ayırabilirim

lutfumetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada Makale Yazarı Lazım Genelde Makaleler Nakliyat Üzerine Olacak %100 Özgün Ve Seo Uyumlu Makaleler Alınacaktır. 100 Kelimesi 1 TL olup Makale Uzunlukları En Az 300 kelime Olacaktır. İstanbulun Tüm ilçelerine Ve Daha Fazlasına İhtiyac vardır. Yazmak İsteyen Arkadaşlar 1 Makale örnegi Göndermeleri Lazım Nakliyat Evden Eve Nakliyat Anahtar Kelimesi Olacaktır Ve Makalesi Beğenilen Arkadaşlarla İletişime Gececeğim Ücret Makaleler Yollanınca Anında Hesabınıza Yatacaktır Veya Mobil Yolu ilede Ödeme Yapabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5