İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sürekli çalışacak Makale Yazarları Aranmaktadır

istanbullu_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstenen Makale Sayısı: 1 yıllık sürekli iş
Makale Türü: Her konuda makale yazımı
İstenen Makale Konuları: Her konuda makale yazımı
Makalelerde İstenen Kelime Sayısı: 100,150,200,250,300 değişken
Ödeme yolları: Tüm Banka hesaplarına ilk 1 ay haftalık 1 aydan sonra 15 günde bir olarak yapılmaktadır.

300 adet site için sürekli çalışacak makale yazarlarına ihtiyacımız vardır. İşinin ehli ve sözünün eri olan, aldığı sorumluluğu yerine getirmesini bilen, özgün makaleler yazabilecek arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.
Ekip olarak kaliteli bir şekilde çalışanlar öncelikli tercihimizdir.

Ücretler aşağıdaki gibidir
100 kelime ..... 0,70 krş
150 kelime ..... 1,05 tl
200 kelime ..... 1,40 tl
250 kelime ..... 1,75 tl
300 kelime ..... 2,10 tl

kelime sayısı arttıkça ücrette ona orantılı olarak artmaktadır.
ilgilenen kişilerin [email protected] adresine 1 adet örnek makale ile birlikte forum nicklerinide yazarak başvuru yapmaları rica olunur

By_LawLeSs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim çok az fiyat biçiyorsun bu şekil kimse çalışacagını sanmıyorum yenı başlıyanlar yapabılır birazda yazan kişilerede hakettiği parayı sağlayın be.

gztkucukcekmece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardeşim çok az fiyat biçiyorsun bu şekil kimse çalışacagını sanmıyorum yenı başlıyanlar yapabılır birazda yazan kişilerede hakettiği parayı sağlayın be.

Haklısınız. Ücret son derece düşük. Tatmin edici olmayan ücret yazıların kalitesinde de büyük etken.

mrtkrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam size günlük olarak 10 tane makale yazarım ve size teslim ederim.Makaleleri o gün teslimm ettikten sonra ücretide o gün içinde alırım.Haftalık yada aylık olarak çalışmam.Çünkü makale yazarlığı sıcak parayla yapılır.Bende sıcak para kazanma taraftarıyım.Verdiğin emeğin karşılığını o gün göreceksin ki diğer gün daha motivasyonlu şekilde kendi işim gibi senin işini göreyim.Ayrıca 100 kelimelik makale 1 tl alırım.Günlük olarak sana 10 tane yazarım.Burada daha bir ticaret puanım olmadı ama webmastersitesinde ticaret puanlarım ve yaptığım işler var.Eğer link istersen verebilirim.Kabul ediyorsan özel olarak pmden görüşelim..iyi akşamlar..

tiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
halihazırda 150-550 kelime arası yazılarımı gönderebilirim, ancak ödememi o kadar uzun süre bekleyemem. makale teslim sürem 3 iş günüdür, ödemelerimi de bu süre içinde isterim. yazılar karşılığında verdiğiniz ücretle paralel olarak kelime sayısı kadar makalenin zorluğu-kolaylığı-içerik kalitesi de değişkendir. 100 kelime için saydığım diğer özelliklerle paralel olarak 75kuruş- 2tl arası fiyatım değişir. nihayetinde yazılacak yazı var, işlenecek konu var. konu olur günde 10bin kelimeyi çerez yerken yazarsın, konu vardır günde 500 kelimeyi tam dikkatle zar zor yazarsın.

hali hazırda bekleyen yazılarım için 100 kelimeye 1tl istiyorum.

ama ben 75 kuruştan fazla veremem diyorsanız kolay yazılacak konulardan bir paket hazırlarım, paketleri haftalık teslim eder, teslim günün ertesinde ödememi alırım.

ö.m. atarsanız, etraflıca konuşuruz.

burakc1907

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam yıllık değil aylık olarak çalışmam sizede uyarsa konuşabiliriz.

istanbullu_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgilenen kişilerin [email protected] adresine 1 adet örnek makale ile birlikte forum nicklerinide yazarak başvuru yapmaları rica olunur diye yazdım farklı teklifler için lütfen pm atmayın forum adınızı mail de belirtin yeterli...

TersTas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yazabilirim sürekli. Fiyat farketmez. Normalde çok kaliteli makale satıyorum. Ama ucuz olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5