İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sürekli çalışacak Özgün makale Yazarı Aranıyor

istanbullu_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.Grup Her gün;
25 adet 250 kelimelik makale yazacak özgün makale yazarı aranıyor.

2.Grup Her gün;
16 adet 150 kelimelik makale yazacak özgün makale yazarı aranıyor.

Konu detayı : Konular değişkendir her türlü konu olabilir.(özel içerikli konular hariç)

Makalelerin tamamı özgün olmalıdır.Makaleler genelde (acil durumlar dışında) ertesi gün akşam teslimlidir.

Ödeme şekli :Ziraat bankası olursa günlük diğer bankalara ise haftalık olarak yapılmaktadır.

İlgilenen arkadaşlar p.m de hangi grup için haftalık ne kadar ücret talep ettiğini belirtmeli.

En uygun fiyat veren arkadaşlar ile anlaşılacaktır.
Tekliflerinizi bekliyorum iyi çalışmalar...

Anlaşma yapılıp makale teslimi yapmayanlara itina ile - ticaret bildirimi yapılır...

istanbullu_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lütfen pm lerde fiyat istemeyiniz fiyatı siz belirliyorsunuz konuyu iyice okursanız öğrenmek istediğniz genel bilgilerin tamamı açıkca yazılmıştır arkadaşlar. Bize en uygun fiyat veren bazı arkadaşlar işe başladılar bile

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bu ilanı açan hayatında hiç makale yazmamış olmalı... ama ben kabul ediyorum, 2500+sigorta+patlayan yazılarda prim isterim. İlgilenirseniz ÖM lütfen.

Not: Ayda 650 makaleden fazlasını yazmam. Fazlası fazla mesai olur. Beni işe aldınız mı?

istanbullu_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boş muhabbetler ile ilgilenmiyorum arkadaşım yazan yazıyor yazamayan da böyle konuşuyor deyip geçiyorum kusura bakma ...

emrah341

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Eğitimciden uygun fiyata kaliteli makale yazılır.
Prensiplerim
1-Başladığım bir işi asla yarım bırakmam.
2-Ticaret yaptığım insanı asla zor durumda bırakmam.
3-İşin zamanında yapılması temel esastır.
4-Noktalama ve imla kuralları dikkate alınacaktır.
5-Makaleler tamamen özgün içeriklidir.
6-Dürüstlük ilkesiyle çalışırım.

200 kelimelik makale---2.5 tl
300 kelimelik makale---3 tl
400 kelimelik makale---4 tl
500 kelimelik makale---5 tl

Şırnak Cizre de sınıf öğretmenliği yapıyorum. Her konuda makale yazabilirim. [email protected]

Green Apple

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günde 16 Tane çok fazla.
kalite makele yazılır tanesi 5tl (ilk bedava)

sbestederin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.Grup Her gün;
25 adet 250 kelimelik makale yazacak özgün makale yazarı aranıyor.

2.Grup Her gün;
16 adet 150 kelimelik makale yazacak özgün makale yazarı aranıyor.

Konu detayı : Konular değişkendir her türlü konu olabilir.(özel içerikli konular hariç)

Makalelerin tamamı özgün olmalıdır.Makaleler genelde (acil durumlar dışında) ertesi gün akşam teslimlidir.

Ödeme şekli :Ziraat bankası olursa günlük diğer bankalara ise haftalık olarak yapılmaktadır.

İlgilenen arkadaşlar p.m de hangi grup için haftalık ne kadar ücret talep ettiğini belirtmeli.

En uygun fiyat veren arkadaşlar ile anlaşılacaktır.
Tekliflerinizi bekliyorum iyi çalışmalar...

Anlaşma yapılıp makale teslimi yapmayanlara itina ile - ticaret bildirimi yapılır...

Merhaba, ben makale yazarlığı yapıyorum ve paylaştığınız ilan ile ilgileniyorum. İletişime geçebilir miyiz? [email protected]

yldz.tkci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makale yazarlığı

günlük 1500 ile 2000 arası özgün ve genel konular hakkında bilgi yazabilirim. Makale ücretim ise 100 kelime üzerinden 90 kr
1 yıla yakın makale yazarlığı yapıyorum ev hanımıyım üniversite mezunuyum eğer çalışma koşullarım uyarsa 2 deneme yazısı yazarak başlayabiliriz. İletişim için

[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5