İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sürekli makale işi verilecektir, makale yazacak olanlar buraya

alpaybey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sürekli makale işi verilecektir. Makale yazacak olanlar lütfen özgün ve düzgün yazacaklarsa iletişime geçsin. Copy paste veya rewrite yapmayı düşünenler lütfen heveslenmesin kesinlikle tespit ederiz ve anlaşma iptal olur.

Her makale %10 eksik veya fazla 200 kelime olacaktır. Genelde her konu için 10ar makale iş verilecektir. Makaleler bittikçe gönderilmesi lazım, her 10 makale bittiğinde anında ödeme yapılacaktır.

Lütfen fiyat tekliflerinizi yukarıda yazdıklarıma göre fiyat ve msn bilgilerinizi pm atın. Allah rızası için şu kadar kelime şu kadar diye mail atmayın ilan gayet açık ve net fiyatınızı 200 kelime için atın.

arzu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce çevirmenlik öğrencisiyim dışarıya çeviri yapmaya yeni başlıycam o yüzden fiyat konusunda bişey diyemiycem makul olanı lütfen siz belirleyin ve mail adresime bir çeviri yollayın lütfen teşekkürler

aloha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sürekli olduğu için 200 kelime= 1.75 tl.den yazarım.Eğer uygunsa pm atın lütfen.

rosalinda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200 kelimelik 10 makale için teklifim 1.50 TL dir. ilgilenirseniz pm lütfen..

me-ada

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ilan hala geçerliyse başvurmak istiyorum.
200 kelime 1,5 tl- 10 makale için
tlf:0539 564 58 35

serdartncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected]

özgün güzel sözler yazmaktayım uzun veya kısa şekilde. 200 kelime biraz çok olabilir bir yazı için ama sürekli yazabilirim fiyat konusunda da yazı başına ne kadar verebilirseniz kabul ederim çok bi beklentim yok

tuna1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İLAN DEVAM EDİYORSA 200 KELİME İÇİN 1,5 TL İLGİLENİYORSANİZ PM ATIN LÜTFEN

gogo_man

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

200kelime 1,5tl... 5 kişilik bir ekibimiz var ve farlı sitelere hizmet veriyoruz. Örnek yazılarımız mevcuttur. İlgilenirseniz pm atabilirsiniz.

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Uzun süredir makale yazımı yapıyorum yoğun olarak,,

Mobilya-çocuk eğitimi-çocuk oyunları-halı yıkama-beyaz eşya-hamilelik-kadın-iç çamaşırı-giyim vs birçok konuda yazı yazıyorum

150-200 kelime : 2 tl
250-300 kelime arası: 3 tl

Birlikte çalışabilmek ümidi ile

Hoşcakalın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5