İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SÜREKLİ YAZARLAR ARANIYOR

l4n0lum33

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar vericeğimiz konularda günlük 15 adet 200 kelime 1 tlden yazıcak sürekli çalışılacak yazarlar aranıyor.

pm atarken skype adresinizi verirseniz daha kolay iletişime geçebiliriz.

Bir haftalık yada bir aylık değil 6 aylık periyodlar halinde günlük düzenli makale yazabilecek arkadaşlar arıyoruz.

skype metehanozsoy1 ekleyin lütfen

I

iyinetmakaleci

Misafir
hocam çok düşük ücretler talep ediyorsunuz. emeğe saygı biraz. yeni liseli çocuklar yazmaya başlayalı fiyatlar düştü. ama düşük fiyata yazdırıp kaliteli makale beklemeniz yanlış olur.

yazar34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hocam çok düşük ücretler talep ediyorsunuz. emeğe saygı biraz. yeni liseli çocuklar yazmaya başlayalı fiyatlar düştü. ama düşük fiyata yazdırıp kaliteli makale beklemeniz yanlış olur.

Bu arkadaşa aynı şeyi bende söyledim, yolun açık olsun diye bir cevap aldım. Liseli çocuklardan ziyade, makale ticareti yapan siteler türedi fazlaca. Yazdığınız makaleleri komik rakamlar ile alıp, iyi fiyattan satıyorlar. Yani emeğiniz üzerinden para kazanıyor. Tabi bir şey diyemeyeceğim herkesin bakış açısı farklı.

yazar34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Muhtemel multi üye , bu ayrı bi konu modlar ilgilensin.
Sana gelince güzel kardeşim, yaşın genç olduğu için henüz emek nedir anlamamışsın. Sana tavsiyem hazıra alışma. Yaptığın en küçük bir kazanç dahi emek hırsızlığıdır. Burada bu fiyata yazmam diye bir ifadede bulunmadım, istersen 0,1 karla iş yap bu benim için emeğe saygısızlıktır. Şimdi bu konu kapansın, sana göre yazarlarda bulabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi