İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süresi dolan çek!...

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Temmuz-2005 e ait çekimi bozdurmakta epey gecikti.Sonunda bir banka buldum çeki bozduracak.Bu defa da çekin süresinin dolduğunu söylediler.Durumu e-mail ile google'ye ilettiğimde bana şöyle bir cevap geldi.DERİN BİR OH ÇEKTİM:

"Merhaba Ali,

E-postanız için teşekkür ederiz. Temmuz ayının çekini bozduramadığınızdan dolayı üzgünüz.

Elinizde olan çeki durdurup size yeni çek gönderebilmemiz için, lütfen [email protected] adresine yeniden e-postası yollayın ve yenilenmesini istediğiniz çekin numarasını, tarihini ve miktarını ekleyin. Cevabınız elimize geçtiği an ödemeyi hesabınıza geçirip ve eklenecek olan kazancınıza bir sonraki ödeme döngüsüne dahil edeceğiz.

Sorularınız varsa, lütfen bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.

Anlayışınız ve işbirliğiniz için teşekkür ederim.

Saygılar,

Emel
Google AdSense Ekibi

P

Picoo

Misafir
Banada bir kez olmuştu. Bende senin kadar heyacanladıydım ama sonuc olarak sana atılan maile benzer bir mail geldi. yani şu anda ortada bir sorun yok iyi :)

not: Bu arada adminimize teşekür borçluyuz ne kadar konu ile alakasız bütün mesajları siliyor hemde banlıyor. Bu gidişlen güzel olucak forum. İş artık resmi 2 kere gülmek yok sadece bilgini yaz başka birşey aktarma

P

Paraemon

Misafir
Peki arkadaşlar , en fazla kaç aylık çeki kabul ediyor banka ?

3-4 ay kabul mü ? Bir bilginiz var mı ?

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paraemon' Alıntı:
Peki , en fazla kaç aylık çeki kabul ediyor banka ?

3-4 ay kabul mü ? Bir bilginiz var mı ?

Bana,ziraatten, temmuz-26 çeki için bir ay önce gelseydin olurdu dediler...10 gün önce falan...bu da ,en fazla 5 ay demek

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Normalde ceklerin uzerinde, son odeme tarihi olur. Google ceklerinde yok mu oyle bir tarih?
Bu tarihi vadeli cekler ile karistirmayin, vadeli cek olayi sadece Turkiye de var.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
şu an elimde çek yok teyid için bakamıyorum ama öyle bir tarih yok google çeklerinde. çekleri bozarsa banka süreleri yok ama YKB 6 aya kadar bozuyor, bankalara göre değişiklik gösteriyor olabilir.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
6 ay sınırı normalde bütün bankalarda aynı. bu yasal bir prosedür ama bazı bankalar bu konuda köklü müşterilerine kolaylık sağlayabilmekte.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bende bir cek var, saglik sirketi reimbursment yapti (fazla odemisim, fazla parayi geri gonderdi), ustunde 1 sene gecerlidir yaziyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5