İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süresi dolmak üzere olan "puanlı rapid premium" larınız, domain karşılığında alınır

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Süresinin dolmasına " 5-7 gün kalan " puanlı rapid premium' larınız, domain karşılığında alınır.
Bunu yapma amacımı anlayamayan arkadaşlar olursa, şöylede bir açıklama yapayım. Elimde aldığım fiyata satamadığım domainim var ( Malum domain satışları bu aralar yerlerde sürünüyor ). Puanlı rapidi 10000 yapmaya çalışıp paraya dönüştürmeyi düşündüm.
Puanlı premiumu olup, rapid'le işi biten arkadaşlara duyrulur.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
hesaplar arası puan aktarımı mümkün mü? geçen ayın 26 sında aldığım bir hesap vardı. süresi bitmeye yakın 2000 puan aktarsan mesela? ne kadar istersin bu işlem için

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ayrıca her uzatma 1000 puan 10 kere uzatınca 10 000 ediyor :)= Bence yeni hesap açıp 2 kez uzatmak daha mantıklı - tabi host ettiğiniz dosyalar yoksa.

Bu şekilde paraya dönüştürmek bence çok lüzumsuz bi uğraş olur. Domainleri uğraşmak isteyenlerin kullanımına verip reklam pastasından pay almak daha mantıklı.

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teklifim güncel. 1 premium karşılığında 2 domain veriyorum. (com)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5