İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Surf sitelerinde kredi satımı yapılır

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimde 5000civarında şimdilik sağlam bir surf sitesinde kerdi var yani bu demek oluyorki bunu alırsanız 5000trafic gelmiş olacak sitenize eger ilgilenenler olursa pm atsınlar ben mailimi vereyım online gorusuruz.Surf sitesinin adını yazmak ıstemedım cunku konu dallanıp budaklanmasın.
Aklınızda herhangi bir soru olursa sormaktan çekinmeyin.Neden satıyorsunuz dıyorsanız benım sıtelerımde yeterı kadar hit var onun ıcın vede dersenizki sana para verecegımıze kendımız gezer hıt toplarız dıye 5000 krediyi toplamak ıcın o sıteden, gunde 10saat acık olması lazım pcnizin vede 5 gun boyunca:Dbu arada dolasım sırasında herhangı virüs vb.tehlikeli sorunlarla karsılasabılırsınız.
Bunda tek yapmanız gerek krediyi satın almak ve bıze eklemek ıstedıgınız sıteyı vermek bızde 5000kredi bıtınce sıze o sitedekı adresınıze kac kısının girdiğine dair gafıgın resmının ekran cıktısını alıp vermek olacak.Ödemeler paypalla olacak
Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5