İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Surkenthost'un son mesajı

S

Surkent

Misafir
Sevgili forum kullanıcıları bugüne kadar çeşitli polemikler yüzünden sizleri rahatsız ettiysek kusura bakmayın. Bu firmamızdaki gelişmenin bizde yarattığı heyecanın bir eseridir. Bundan sonra bu tür polemiklerle değil yaptığımız güzel projelerle sizlerin yanında olacağız. Bu Surkent Host olarak yazdığımız son msjdır.

Saygılarımızla
Surkent Host İnternet Hizmeleri
www.surkenthost.com.tr
0412 224 01 17
0412 224 01 14

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence bu sefer gerçekten bu işe bir son verdiler. Ön yargılı olmamak lazım...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son verdiysen çeker gidersin post yazmazsın

her giden konu açarsa ohoooo

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet adminide subdomain yüzünden hatasını anlayıp özür dilemişti. Özür dilemek bir erdemdir. Surkenti tanımam etmem ama bir işi tatlıya bağlayıp gitmek güzel bir düşünce..

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bence sen dayanamayıp tekrardan yazarsın ama isim ne olur bilmem.

ayrıca iyinetadmin özür diledi subdomain ile iglili ama yine birşeyler var ben tam biliyorum :)

yine başladı herhalde o :)

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olsun bir kez olsun anlayışlı davranalım bakalım, bugün anlayış gösterme günümdeyim ;)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok lafım surkente değil iyinet adminine idi :) surkente tek lafım olabilir iki kere söz verdi bir saaatte telefonda aradı görüştük reklam vercem dedi sonra ne aradı ne sordu.. yok insanlar fikir değiştirirde olumlu olumsuz bi dönüş yapar insan :)))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5