İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

swf formatı

S

seti

Misafir
xp home türkçe kullanıyorum fakat swf formatındaki dosyaları açamıyorum daha doğrusu sadece internet explorerla açabiliyorum bunu içinde swf formatındaki dosyalar explorer logosuyla görünüyor
swf'lere tıklayınca hani flash player penceresinde oynatılırya bende bu olmuyo listeden bir program seç diyo bende explorerla açıyorum macromedia'dan flash player'ıda yükledim ama sonuç aynı yardım ederseniz sevinirim

S

Serbest

Misafir
Merhaba.
Flash ile acmak istiyorsn dosya uzantilarindan usak bir ayarlama yapman gerekiyor. Klasor seceneklerinden Doaya turlerni Se. Acilan pencerede istedigin dosya turunu bul ve kotu yazili uygulamayi secip duzenle deyip hangi programla acmak stiyorsan onu sec. sistemine flash oynatici yada fas yuklediysen o programlarin menulerinden de dosya register etme bolumende bunu yapabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5