İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

swf formatı

S

seti

Misafir
xp home türkçe kullanıyorum fakat swf formatındaki dosyaları açamıyorum daha doğrusu sadece internet explorerla açabiliyorum bunu içinde swf formatındaki dosyalar explorer logosuyla görünüyor
swf'lere tıklayınca hani flash player penceresinde oynatılırya bende bu olmuyo listeden bir program seç diyo bende explorerla açıyorum macromedia'dan flash player'ıda yükledim ama sonuç aynı yardım ederseniz sevinirim

E

Ergin2

Misafir
Swf dosyasını shift tuşuna basılı tutup sağ tıkla ve "birlikte aç" seçeneğinden çıkan program listesinde flash playeri seç. Hep bununla aç seçeneğini seçmeyi unutma. Eğer program listende flash player yoksa "diğer.." seçeneğinden flash player'in yerini bul ve hep bununla aç seçeneğini tıkla..

Böylece swf dosyaların hep flash player ile açılır.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
bilgisayarım>araçlar>klasörseçenekleri>dosyatürleri>

swf uzantılı dosya türünü bul...

swf seçiliyken alt taraftan "gelişmiş" tıkla...

eylemler kısmında "open" yazar seç onu... seçiliyken yan tarafta "düzenle" tıkla...

ordan istediğin programla açmayı ayarlayabilirsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5