İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SWF Oyun İstiyenlere Adreslerine kadar Teslim

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bundan önce bi konuda bi arkadaş istemiş adsl bağlantısı limitli olduğu için indiremiyormuş...

elimde çok sayıda .swf oyun ve resimleri var 1 cd belkide 2 cd... şayet böle zor durumda olup ben verilen oyunları indiremiyorum. banada gönder diyen varsa adreslerini özel mesaj olarak atabilirler...

hiç bir ücret istemem tabi kargocu ister o ayrı konu aras ile anlaşmalıyım zaten uygun fiyata 2-4 ytl arası yaklaşık 2500 oyununuz olur...

dersenizki sen ne kadar para istiyorsun, hiç para :p bi teşekkür yeter... herkezin işi görülsün...

oyunlarda açıklama yok... ama şu var vbulletin için açıklamalı 120 kadar oyunum vardı onlarıda cd'ye eklerim...

Gereksinim duyan arkadaşların pazartesi 12.00'a kadar pm lerini bekliyorum.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dükkana gittiğim vakit bakarım resimlere... ama resimler ufak bu oyun siteleri için kullanılan oyunlar bildiğim kadarıyla çoğuda burda paylaşıldı ama kotası olupta indiremiyen arkadaşlar varmış... resim boyutlarınada bakarım... büyük çoğunluğu png dir.

2054 adet .swf oyun ve 100X70 .png resimler...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi arkadaş daha istekte bulundu yokmu başka istiyen :) yahu zorla göndercem bak adreslerinize nie inat ediyonuz heyy size diom ihtiyacı olan arkadaşlar :)

toplam 2 cd 2050 .sxf+.png

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet son 1 saat 3 arkadaşım talepte bulundu cd'lerini hazırladım.

varsa ihtiyacı olan arkadaşlar son 1 saat :) sonra malesef işlere gömülmek zorundayım...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgi alaka güzeldi 5 arkadaşıma 2şer cd'den oluşan .swf oyunları kargoyla gönderildi...

artık bişi olursa o arkadaşlar burda ihtiyacı olan istiyen arkadaşlara yardımcı olurlar...

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yeni gordum konuyu da, vakit geçtimi diyosun şimdi :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkürler, bugun geldi. artık boş zamanlarım daha dolu :p

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlısı olsun :) bir iki arkadaş daha istemişti ama adreslerini göndermediler sen dahil 6 arkadaşa oyun cd'leri gönderildi...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KIZILKURT' Alıntı:
upload etseydin keşke :'(

başka bir konuda uploadla ilgili işlemler vardı arkadaşım... kotalı adsl kullanan yada indirmek için zamanı olmayan arkadaşlara ufak bi yardımdı bu...

çınaroğlu rija ederim arkadaşım :) afiet olsun...

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşım oyunlar yaklaşık 1,5 saat önce ulaştı elime yataktan kalktım don paça nereyi imzalıyoz dedim? şoka girdi adam :D sağol cdler için çok teşekkür ederim.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rija ederim arkadaşım en hızlı sana ulaştı valla dün akşam verdim kargoya bu sabah elinde maşallah aştılar kendilerini bu kargocu abiler :)

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
keyfinebak.com' Alıntı:
rija ederim arkadaşım en hızlı sana ulaştı valla dün akşam verdim kargoya bu sabah elinde maşallah aştılar kendilerini bu kargocu abiler :)

şanslıyım bu günlerde inşallah nazar değmez bekliyom cumartesi yi dörtgözle sayısal loto oynayacağım :D tutarsa senin için özel bi flash oyun yazdırtırım

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbul'daki arkadaşlardan birine kargosu ulaşmamış geri geldi :)

nick hatırlamıyorum eline ulaşmayan arkadaşım öm atarsa iyi olur...

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok saol hocam , Dün verdim bugün öglen elimdeydi kargo.

+Rep

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bana siteye koymak için oyunlar lazım bu söylediğin oyunlar bu işe uygun mu acaba, uyuyosa eğer biri banada gönderebilirmi , şimdiden teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5