İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sybase ase hakkinda yardim

W

wesstern

Misafir
selam arkadasslar saybase ase konusunda bana detayli bir aciklama yapabilecek bir babayigit ariyorum varsa yazsin ;)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
wesstern' Alıntı:
selam arkadasslar saybase ase konusunda bana detayli bir aciklama yapabilecek bir babayigit ariyorum varsa yazsin ;)

Sybase ASE, konusunda yardim edebilirim, soru nedir?

W

wesstern

Misafir
Sybase ase ile ilgili araştırma ödevi aldım herhan gi bir sorum yok ama...

Sorun araştırma ne araştırabilirim link verebilirmisiniz sybase ase ile ilgili..

bizim gibi yeni basliyanlara yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Simdi bulabilirmisiniz sorusuna cevabim, hayir bulamam, o senin isin, sana verilmis gorev, sen orda otur ben senin icin kaynak ariyim...

Ama Turkce kaynak biliyormusun dersen o baska.

gangester

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sybase PowerBuilder ile ilgili Türkçe kaynak arıyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz.Google da bulamadım. Ünlü yayınevlerinin sitelerinde yok. Kitapçılarda da baktım.Ama bir türlü bulamıyorum. Varsa herhangi bir bilginiz lütfen paylaşın. Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5