İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

T.C içişleri bakanlığı emniyet genel müdürlüğünden biri beni msn listesine eklemiş

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar msn ye biri eklemiş beni kabul ettim slm dedim cvp vermedi hayırdır inş.
acikql3.jpg

http://www.kom.gov.tr/turkce/index.aspx

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Beni ve 2 arkadaımı daha listeye eklediler. Yanıt vemriyor bir bot kurulu sanırım herkese klasik yanıtı veriyor. Telefon açtım dedim bu ne iştir bizi listesine ekliyor yanıt verilmior telefon çıkan arkadaş yardımcı olamadı kimin açtığını bilmiyorum diyor vs. Konu hakkında bilgisi olan var mı ?

Otomatik mesajda bu;

T.C. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü:
Ben istanbul emniyet müdürlügü Organize Suclarla BilisimDaire Baskanligindan Riza albayrak, Gerekli bilgiyi Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı adresli Web sitemizdeki "sanal detektiflik" haberindne alabilirsiniz.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Aşağıdaki numarayı aradım söyledim böyle böyle biri beni listesine eklemiş hayırdır dedim bir mevzumu var öyle bir msn adresi yok dedi nasıl yapar felan dedi onlarda bilmiyor herhalde yarın arayın dedi tekrar.

Adres Bilgileri:
Konur Sokak No:40 - 06440 Kızılay / Ankara – TÜRKİYE
Tel: +90 312 412 70 84
Faks: +90 312 417 06 21
URL: www.kom.gov.tr

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Teori:
----------
Babasının email adresi ile msn hesabı açmış olan bir çocuk.

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benide Ekledi msn e ama kabul etmedim

şimdi ekledim msne bakalım ne dicek

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
geçen gün bir konu açtım buna benzer..

önemsemeyin..Polis asla MSN den soru sormaz ve soruşturma yapmaz :)

birilerinin canı sıkılmış demek

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önemsiz gibi . Girin hotmail e mail almak için . Kendi hesabımı kullanacağım diye işaretleyin adres olarakta örnek : [email protected] yazın . açın hesabı msnde . Emniyet uğraşmaz bu gibi saçma şeylerle bilemiyorum .

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet bizi ekleyen msn doğrulanmıştı. Ben arıcamda pazar gün kü kişi çıkarsa bilgim yok diyen dellenirim diye aramıyorum :)

C

CukurovaHost

Misafir
harbiden bu iş kafa karıştırmaya başladı kimi oyun diyor kimi tehlike ama kesin bişe yok... msn deki ark lara gelmiş çoğu korkudan kabul etmemiş :D neyse hadi hayırlısı bakalım çıkar birgün ne olduğu...

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eklerlerse diğer arkadaşlarıda kabul etmesinler . Mecbur değil kimse kabul etmeye . Organize yolda çevirdiğinde bile isteyene kimlik gösterme zorunluluğunda . Altından saçma sapan bir iş çıkar neme lazım .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5