İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

T-Shirt Baskı

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,
Öncelikle şunu belirteyim, poster basım konusunda daha önce konu açmıştım çok geç teklifler geldiği için o işi forumdan biriyle yapamamıştım. Umarım bu sefer forumda hızlı birileri çıkar (işimi halledebileceğim) ve bende çalışırım. :)

T-shirt bastırmak istiyorum, toplu olmayacak farklı çeşitlerden min. 5 max. 10 adet t-shirt bastıracağım. Bunlar reklam ya da promosyon için kullanılmayacağından t-shirtlerin normal halleride baskı kaliteleride iyi olmalı. Zira kendim kullanacağım. Şimdi yardıma ihtiyaç duyduğum konu;

* Kaliteli bir baskıda fiyat ne olur?
* T-shirtlerin ilk halleri bana ne kadara mal olur? Kendim kargo ile yollasam üstüne basılır mı?
* Renk ve resim seçeneklerim nelerdir, fiyatlara etkisi ne olur?
* Yollanacak tasarım/görseller vektörel mi olmalı yoksa başka bir format mı gerekiyor?

Umarım forumda bu işten anlayan birileri vardır, kendisi bu işi yapmıyor olabilir ama en azından izmir için yer önerebilir belki. Teşekkürler...

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende 15-20 tane bastırtıcam arkadaşlar banada ulaşın

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bastıracağınız nesne nedir ? hazır kalıpla yapılabilecek 5 rakamı, england yazısı gibi standart kabul edilebilcek birşeyse sakız parasına basılır ama kalıbı çıkacaksa belli bir üretim sayısına ulaşmadığından kalıp parası filanda alınacağından fiyat yükselir..

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kalıpla değil fotokopi gibi tişört üstüne baskı tost yapılıcak.. ben 30-40 tane yaptırırım uygun fiyat verirseniz tişört başına

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bende XL siyah bir tshirt uzerine

Loi
The Potential Millionaire

yazdirmak istiyorum ne kadara yapilir :)

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben bu işi daha önce bir kulüp sitesi için yapmıştım ama daha kalitelisini yani çin iğnesiyle cm kare başına sanırım 100 dikişe kadar atabiliyor ben polarlara nakış yaptırmıştım ve resim gibi olmuştu ve asla yıkamayla herhangi bir şeyle çıkmaz. ömür boyu (t-shirt, polar v.s. yırtılana kadar) kullanabilirsiniz. sanırım t-shirt de dahil 25-30 ytl arası beden belirtirseniz ve photoshop da güzel bir çözünürlükle max. olarak jpg formatında kaydederseniz 5-10 tane den az olmamak şartıyla sizin için gider diken firmayla konuşurum yarın kocaeliye gidecem firma orada. acele ulaşıp ö.m. atarsanız kocaeliden kargolarım evinize. normalde uğraşmam ama madem aynı çatı altındayız uğraşayım sizler için birgün ;)

işte benim yaptırdığım ve 30-40 adet kulüp üyelerine verilen polarlar...

ön taraf: http://img303.imageshack.us/img303/4301/polar01fz8.jpg

arka taraf: http://img105.imageshack.us/img105/4120/polar02rg1.jpg

bunlar sadece örnektir asıl polarlar daha kaliteli ve güzel oldu ki ben öğrencilere yaptırdığım için çok fazla dikiş istemedim adamlar iyi para verirseniz resimdeki gölgeleri bile çin iğnesiyle dikiyorlar. resmi makineye taratıyorsun renkleri seçiyorsun makine 10 dk da istediğin şekli çıkarıyor.. süper bir teknoloji bence baskı falan onların devri geçti çabuk siliniyor ömrü kısa.. belki de yanılıyorumdur ama yine de baskı yaptırmaktansa nakışı tercih ederim.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
arkadaşlar ben bu işi daha önce bir kulüp sitesi için yapmıştım ama daha kalitelisini yani çin iğnesiyle cm kare başına sanırım 100 dikişe kadar atabiliyor ben polarlara nakış yaptırmıştım ve resim gibi olmuştu ve asla yıkamayla herhangi bir şeyle çıkmaz. ömür boyu (t-shirt, polar v.s. yırtılana kadar) kullanabilirsiniz. sanırım t-shirt de dahil 25-30 ytl arası beden belirtirseniz ve photoshop da güzel bir çözünürlükle max. olarak jpg formatında kaydederseniz 5-10 tane den az olmamak şartıyla sizin için gider diken firmayla konuşurum yarın kocaeliye gidecem firma orada. acele ulaşıp ö.m. atarsanız kocaeliden kargolarım evinize. normalde uğraşmam ama madem aynı çatı altındayız uğraşayım sizler için birgün ;)

işte benim yaptırdığım ve 30-40 adet kulüp üyelerine verilen polarlar...

ön taraf: http://img303.imageshack.us/img303/4301/polar01fz8.jpg

arka taraf: http://img105.imageshack.us/img105/4120/polar02rg1.jpg

bunlar sadece örnektir asıl polarlar daha kaliteli ve güzel oldu ki ben öğrencilere yaptırdığım için çok fazla dikiş istemedim adamlar iyi para verirseniz resimdeki gölgeleri bile çin iğnesiyle dikiyorlar. resmi makineye taratıyorsun renkleri seçiyorsun makine 10 dk da istediğin şekli çıkarıyor.. süper bir teknoloji bence baskı falan onların devri geçti çabuk siliniyor ömrü kısa.. belki de yanılıyorumdur ama yine de baskı yaptırmaktansa nakışı tercih ederim.

evet bu polar bir arkadaşımda var, tesadüfe bak :) sanırım 2 yıl önce almış ve halada kullanıyor, bende bu tarz birşey düşündüğüm için polar üzerine konuşmuştuk, kaliteli olduğunu ve bayadır kullandığını söylemişti.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sorduğun soru başlıkta yazan şey mi ben mi anlamadım ?

tshirt'e tshirt bastırmayacaksan yanlış anladın sanırım :) Yani ebatı ne basılacak şey ne ? türkiye bayrağı mı basacaksın bütün sırtı kaplayacak şekilde yoksa göğüsün üstüne ufak bir kartal arma gibi birşey mi ? bunu sordum.

W

webmanager

Misafir
merhaba arkadaşlar,

bir tanıdığın vasıtası ile bu sayfaya ulaştım,

her türlü t-shirt üzerine baskıyı ve promosyon işini yapmaktayız..

"tisortdeposu.com" adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

T-shirt Deposu
Murat

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tshirt'e tshirt bastırmayacaksan yanlış anladın sanırım :) Yani ebatı ne basılacak şey ne ? türkiye bayrağı mı basacaksın bütün sırtı kaplayacak şekilde yoksa göğüsün üstüne ufak bir kartal arma gibi birşey mi ? bunu sordum.

hah eyvallah ben yanlış anlamışım.
bastırmak istediğim yazı olacak mesela ön tarafı kaplayacak. örneğin;
"bla bla
bla bla
bla bla
bla bla!"
şeklinde kalın puntolarla yazı yazacak. aman aman bi resim/fotoğraf olmayacak.
tabi baskı kalitesi şart, dediğim gibi promosyon için değil kendim(iz) için :)

W

webmanager

Misafir
evet birim fiyatlar onlar,

toplu siparişlerde doğal olarak fiyatlar düşüyor. min. 100 adet'ten sonra,

İsteyen sorularını MSN'den sorabilir....

Msn adresim: gecenin_yargici @ hotmail.com

T-shirt Deposu
Murat ONGAN
(tisortdeposu.com)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5