İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tagspage scripti

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar tagspage.com un scriptini bana en ucuz bir şekilde yazabilecek veya bişekilde halledip:) verebilecek gold bi arkadaş lazım. valla çok makbule geçer:)
çok kastım kendimi bulamadım.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim gold kategorim var böle iyibi arkadaş denk geldimi ekliyom. iyiliğinin karşılığını unutmayam diye yazıyoz bi köşeye anlayacağınız.Arada bi zeytin falanda gönderiyoz:)

Bende Goldum...
Siyah Zeytin mi Çizme Zeytin mi..
Sen Zeytin Gönder Bende Sana Lüle Taşı Gönderiyim..
Aslında iyi Fikir Herkes Bi Arkadaşına Memleketinin Meşhur Bişiyini Göndersin..
Bak Bana Google Dijital Resim Çerçevesi Yolladı.. :) Orada o Meşhurmuş..Bende Yolladım.BOR'u ... ( Bor : Dünya Rezervinin yüzde 92 si Eskişehirde Bulunur.Benzinden Yaklaşık 10 Kat Daha Kuvvetlidir.Geleceğin Madeni Olarak Gösteriliyor.)

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş bana tagspage.com scriptini gönderene 1 teneke gemlikzeytini gönderecem. valla yenmede yanında yat.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gemlikli beni msn ine ekle.
Sana kendim yazayım tagspace scripti, zeytini çok severim.
Ciddiyim ben.
Anlaştık?
özelden msni atıyorum.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay forum takas usulüne dönmüş

bu arada bende marmara birlik zeytini verebilirim :)

kapıdağ da oturduğumuz ve doğal olarak zeytin bahcelerimiz olduğundan sorun olmaz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5