İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tahmin sitemizin reklam alanları satışa çıkmıştır

mavikanguru

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yaklaşık 3 yıldır varolsada kesintisiz olarak bir yıldır tamamen kendi çabalarımla yükselttiğim tahmin sitemi her gün 300-400 tekil ziyaretçi gezmektedir. Ortalama sayfa gösterimim 1500-2000 arası değişiyor. Özellikle legalpara tahminlerinin altına verdiğim 468*60 bannerlar çok fazla görüntüleniyor ki anasayfadan sonra en çok izlenenler onlar. Burada alexa da bizim sitenin daha altındakiler bile sponsor bulmuşlar. Bende başlık açmak istedim.***** ve zararlı içerik olan reklamları kabul etmiyorum.

İstenilen tüm reklam alanları aylık 50TL dan satılacaktır. Tahmin altı banner reklamı düşünenler ise PM atsınlar muhakkak bir fiyatta anlaşırız. Sitemden reklam alanı alanlara www.alevfilmizle.com ve www.sinemaz.org film sitelerimden de bedava reklam şansı vereceğim. Üstüne PR2 dizifilm sitemden de bir link hakkı alacaksınız.

İncelemek isteyenlere site adresi www.tahminofisi.com . Sitenin bugünkü alexa verileri aşağıda verilmiştir ve her gün artarak devam etmektedir.

640,533
Alexa Traffic Rank
10,495
Traffic Rank in TR

mavikanguru

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
468*60 olan reklam bölümümüz an itibari ile satılmıştır. Diğer bölümlerin satışı devam ediyor...

mavikanguru

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Satış günceldir. Sitemiz hızla yükseliyor bu fırsatı kaçırmayın...

mvk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar dilerseniz reklam alanını satana kadar sitemle karşılıklı reklam yapabiliriz. Site adresim mistik.org size uyarsa pm atabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi