İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Takip Edebileceiğim Yabancı Site Tavsiyeleriniz?

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Seo ve Adsense konularında tavsiye edebileceginiz yabancı siteler nedir acaba ? Ancak forum istemiyorum.

Biraz da dışarıyı takip etmek gerek diye düşünüyorum. Türkiyede ki sitlerde neredeyse hep aynı şeyler yazılmaya başlandı artık. Backlink al, aynı içerikli sitelerden al, keywordü iyi seç....... bütün sitelerde neredeyse aynı şeyler dönüyor. Biraz da dışarıyı takip etmeye çalışalım. Bakalım onlar ne diyor.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı site istiyorsan yabancı dil biliyosundur sanırım ve yabancı dil biliyosan googleyi neden kullanmıyorsun :S

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı site istiyorsan yabancı dil biliyosundur sanırım ve yabancı dil biliyosan googleyi neden kullanmıyorsun :S

Güzel bir soru ama bu tür tavsiye işlerinde önce insana güvenirim, bota değil. Ama bakmadım değil. Ben bir de sizin tavisyenizi almak istedim.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oraya üyeliğim var aslında ama orada da çok artist var yahuu... Ama yine de güzel şeyler var tabi...

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de paylasilan bilgiler zaten genelde yabanci yerlerden alinanlardir, ceviri yapanlardir. Cok özel bilgileri insanlar deneye yanila ögreniyor ve onu genelde paylasmak yerine bilgiyi kullanip para kazaniyorlar.

Ama link al , on page optimizasyon bunlar genelde bunun temelidir. Aklima ilk gelen http://www.mattcutts.com/blog/ google calisani bir arkadas, ipuclari veriyor , bilgiler veriyor. Onun blogunda seocunun her türlüsü takilir, eminim cogunun da linkleri vardir. Incelemek ise yarayabilir.

leonitef

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de paylasilan bilgiler zaten genelde yabanci yerlerden alinanlardir, ceviri yapanlardir. Cok özel bilgileri insanlar deneye yanila ögreniyor ve onu genelde paylasmak yerine bilgiyi kullanip para kazaniyorlar.

Ama link al , on page optimizasyon bunlar genelde bunun temelidir. Aklima ilk gelen http://www.mattcutts.com/blog/ google calisani bir arkadas, ipuclari veriyor , bilgiler veriyor. Onun blogunda seocunun her türlüsü takilir, eminim cogunun da linkleri vardir. Incelemek ise yarayabilir.

sen işi çözmüşsün kardeş. para kazandıracak bilgi asla bedava paylaşılmaz. mesela benim de kendime has sırlarım var. ama bunu bir blog sayfasında asla yazmam. internet aleminde birçoğunun böyle sırları vardır. bunu paraya dönüştürürler ve susarlar. biz de susuyoruz değil mi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5