İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Takip ettiğiniz blog siteleri

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu aralar iş yapmadan nette gezip blogları okumak çok hoşuma gidiyor..

Şöyle sürekli takip ettiğiniz blogları, sevdiğiniz blogları filan yazar mısınız? En az 5 tane alalım mesala.. Fazlası da göz çıkarmaz :D

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne güzel şeyler geliyor işte..
Devam edelim lütfen :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben bu blog sitelerini niye acaba çok itici buluyorum hiç ısınamadım ben bunlara o yüzden de girdiğim blog sitesi yok. bi ejderinki var çok lazım olursa bakarım bi de portakalagaci.com mu ne var o da blogumsu bi sistem (aynı iticiliğe sahip yani) onda da yemek tarifleri oluyo onları okurum arada lazım oldukça o kadar.

G

guajira

Misafir
pembekedi' Alıntı:
ben bu blog sitelerini niye acaba çok itici buluyorum hiç ısınamadım ben bunlara o yüzden de girdiğim blog sitesi yok. bi ejderinki var çok lazım olursa bakarım bi de portakalagaci.com mu ne var o da blogumsu bi sistem (aynı iticiliğe sahip yani) onda da yemek tarifleri oluyo onları okurum arada lazım oldukça o kadar.

Hiçlik Diyarı'nın "PembeKedisi" nerelerdeydin yahu?

"Blog" sitelerine değil ben bu kelimenin kendisine bile hastayım. Başlığında "Blog" geçen her Topiği ya da makaleyi okurum nette. Her daim ilgimi çeken bir olgudur blog :) Şu an zaten 2 tane sitem blog. Ve gayet iyi bence karmaşık osfistike bişi olmadığı için seviyorum belki de. Benim gibi hayatı basit yaşayan biri için ideal bir tarz.

İlle de Blog!

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bence kendimi tatmin etme yeri blog! yazılarım okunuyor ! Dinleniyorum, normalde bahsetsem çok saçma kaçacak şeyler blog da gayet doğal duruyor :D içimde bişi kalmıyor :D...Hele Bu aralar çok önemli ! Neden mi ?

werci.com
werci.info

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira' Alıntı:
Hiçlik Diyarı'nın "PembeKedisi" nerelerdeydin yahu?

"Blog" sitelerine değil ben bu kelimenin kendisine bile hastayım. Başlığında "Blog" geçen her Topiği ya da makaleyi okurum nette. Her daim ilgimi çeken bir olgudur blog :) Şu an zaten 2 tane sitem blog. Ve gayet iyi bence karmaşık osfistike bişi olmadığı için seviyorum belki de. Benim gibi hayatı basit yaşayan biri için ideal bir tarz.

İlle de Blog!

Guajira hislerimi tamamen anlatmış blog konusundaki..
Komple +1 veriyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5