İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Takipçi Sayını Arttırmak. (Videolu)

onur57

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FACEBOOK ÜYE KASMA TAKTİĞİ

800 MİLYON ÜYESİ OLAN FACEBOOK SENİN İÇİN NE DEMEK ?

A- Yeni Arkadaşlıklar

B- Sevgili Bulma

C- Sayfa Kurup Büyütme ve Abone Sayını Artırma

D- Web Sitesine Trafik Sağlayıp Para Kazanma

E- Hepsi

Cevabın E şıkkı ise şuana kadar hiç karşılaşmadığın büyük bir sürpriz seni bekliyor. ..

SENCE BU İNSANLAR BU KADAR ABONEYE NASIL SAHİP OLDULAR ?

Bugün Facebook ‘u kullanan insanlar artık sayfaların ve abone sayılarının ne kadar önemli olduğunun farkındalar. Sende bu siteyi ziyaret ettiğine göre sende bunun farkındasın ve Facebook ile yakından ilgilniyorsun. O zaman şu sorularıma bir cevabın vardır ?

1 – Listende Kaç tane arkadaşın var ?

2 – Abone sayın nasıl ?

3 – Senin için yeterli değilse bunları yükseltmek için ne yapıyorsun ?

4 – Yada bir ayda en fazla kaç kişiyi listene ekleyebiliyorsun ?

5 – Ayda en aşağı 10.000 kişiyi hiç ceza yemeden eklesen mutlu olur muydun ?

ADSIZ-1000-x-288.jpg

Evet yanlış okumadın…Ben sana bir ayda en aşağı 10.000 kişiyi profiline abone yapmayı yada sayfana üye yapmayı % 100 garanti ediyorum. Üstelikte kesinlikle Facebook tarafından engellenmiyor yada ceza yemiyorsun. Belki şuan hadi ordan öyle şeymi olur şeklinde söylenebilirsin ama ben bu işi bir adım öteye daha taşıyıp sana bu 10.000 rakamını 15.000 kişinin üstüne rahatlıklada çıkarabileceğini söylüyorum. Üstelik bu iddiamı kanıtlamak için siteye videoda ekledim. Buna kendi gözlerinle şahit olacaksın..

Devamı için, http://bit.ly/w9xwEy

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yakında bu ürün nette yayınlır :D illaki birileri bu belli olmayan ürünü sitesine üye çekmek için kaynak diye koyar :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5