İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Takipcinizi Bedava Artirin - TWIENDS ile Sosyal Medayada Taninmak !

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Twiends ?!
Twiendse kayıt olduğunuzda bir twitter ,bir facebook ve bir website adresi tanımlıyorsunuz. Burada amaç diğer üyelerin facebook sayfalarını beğenerek ,twitter da onları takip ederek veya youtube videosu izleyerek kredi kazanmak. Bu kredileri sizlerde onlar gibi twitter da follower sayınızı arttırmak icin kullanabilirsiniz !
refli
Uye olmak icin : http://twiends.com

twiends.com

Ayni zamanda her sizin linkinizle uye olan kullanici icin 25 kredi kazaniyorsunuz.

Sorularinizi burdan yoneltebilirsiniz. Yontem gelistirenlerde burdan paylasirsa sevinirim.
Iyi calismalar :)

isabkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
auto-click olayını filan da yapmışlar ancak henüz Türkiye de yaygın olmadığı için sadece yabancı fan kazanabiliyosun(günlük 1000 civarı olabiliyor), çoğu da fake profil oluyor.
Beğenecek olanları sadece Türkiye olarak kısıtladığında ise günlük 15-20 den fazla dönüşüm olmuyor!
Yine de isteyen denesin!

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet, Seed sayisini yuksek tutarsaniz turkiyeden gunluk 50-60 adet fb begeni, twitterdan 100e yakin takip saglayabilirsiniz.
Parayla satin alinan fb gruplarindansa, kendiniz para harcamadan grubunuzu olusturun.

Akın Boşnak

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
tavsiye etmem. profilinize sizden habersiz reklam tweetliyor ;D

A

asd_qwe07

Misafir
Merhabalar.. Twiends üzerinden twitter a bağlandığımda şu hatayı alıyorum ve kimseyi seeds kazanmak için takip edmiyom :S
5875.jpg

Lütfen cevap verin kafayı sıyırmak üzereyim :S

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
gel bir de bununla uğraş şimdi :)

üye olmamla beraber mail kutum doldu yau. bu seni takip ediyor şu seni takip ediyor....

hepsi de ecnebi :)

+ olarak, kabul etmeden evvel diyor ki sana: Senin yerine twit atabilir?

piriyatel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.. Twiends üzerinden twitter a bağlandığımda şu hatayı alıyorum ve kimseyi seeds kazanmak için takip edmiyom :S
5875.jpg

Lütfen cevap verin kafayı sıyırmak üzereyim :S

hesabinla ilgili bazi ayarlara ulasamiyor bendede o hatayi verdi zaten soyluyor nerelerde hata oldugunu duzeltince sorun kalkiyor

beguum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Twiendsi twitter takipçimi artırmak için kullanıyorum.Ancak şöyle bir sorunla karşılaştım.Takip ettiğim kişi sayısı 2000 olumca yeni kişi ekleyemiyorum.Neden böyle?

seydia

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Facebook Beğen Uygulaması Kullanımı
Bildiğiniz üzere daha önce twiends.com sitesi üzerinde karşılıklı facebook sayfalarını beğen yapabiliyorduk.

Ancak bu sistem kapandı.

Şimdi bu sisteme alternatif bir facebook beğen uygulaması var!

Uygulama adresi: apps.facebook.com/begenbegen
Sisteme kayıt olmak ve beğenen kazanmak için mutlaka kayıt olun!

Nasıl Çalışıyor

İlk kayıtta sistem size 50 kredi hediye ediyor. Daha sonra beğendiğiniz her sayfa başına o sayfa sahibinin belirlediğini sayfa değeri kadar kredi kazanıyorsunuz.

NOT: Sistem güvenlidir, hiç bir şekilde uygulama sayfalarınız üzerinde sizin isteğiniz dışında bir değişiklik yapamaz.
İstediğiniz zaman uygulamadan ayrılabilirsiniz.

Görüş ve önerileriniz için uygulamamızın hakkında sayfasını ziyaret ediniz.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
"www.isobil.com.tr sunucusuyla bağlantı sağlanamıyor." diye hata veriyor?

medline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
SAKIN DENEMEYİN

BU TÜR UYGULAMALAR SORUMLULUK SAHİBİ OLAMAMIŞ BÜYÜYEMEMİŞ HAYATI CİDDİYE ALMIYAN GENÇ FUNK LARIN ELİNDE SİZE ÇOK ZARAR VERİR YOKSA SİSTEM OK AMA KİM KONTROL EDİYOR PC NİZİ EVİNİZİ DAHİ GÖZETLERLER

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5