İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TamTAKIR.net Domaini Satılık

NetSATIŞ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adresi:www.TAMTAKIR.Net
İstenen minimum fiyat: 60 Ytl
Domain kayıt tarihi: Mayıs 2008
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok

Site 2005 Kayıtlıdır Yeni Güncellemesi Yapılmıştır.

Her Türlü Siteyi Kurabilirsiniz ... Yani her türlü siteye giden bir domain ...

Domain isimtescil de kayıtlıdır. isimtescildeki hesaplarınıza ücretsiz aktarılır ...

Lütfen Ciddi Olanlar Eklesin ...

Almak İsteyenler için [email protected]

NetSATIŞ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aklında Bir Fiyat Olan Varsa Çekinmeden söylesin Pazarlığa Açığım ve yorumlarınızı bekliyorum ...

NetSATIŞ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne oldu Arkadaşlar Başka Bir Konu Olsa Kesin Herkes Yorum Yazardı . Neden Yorum Yapmıyorsunuz ?

Adseense

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum satamazsan dönersin bana neden güceniyosun ki pazarlık edebilirsin istersen.

asıl sen bu kadar insanla dalga geçiyorsun.

Domain Adi: TAMTAKIR.NET
Bitis Tarihi: 09-May-2009
Kaydedilme Tarihi: 09-May-2008
Domain Durumu: ACTIVE

Git domain kayıt et sonra gel buraya 60 ytl den satıyorum diye konu aç :). Her kesin bir düşüncesi vardı bende bu domain hakkında şunları düşünüp o teklifi veriyorum. Senden biri bu domaini kayıt etmeni istedi sende ettin sonra senden almıcam dedi sende satmak istiyorsun. 1 ay bile olmamış alalı domaini bende bunların hepsini kontrol ederek bir şeyler sunuyorum ortaya. sontakir.com u gidip 10 ytl ye alacağıma senin bu boşu boşuna kayıt ettiğin domaine 5 ytl verip 5 ytl kara geçicem yani bütün mesele bu.

NetSATIŞ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Git domain kayıt et sonra gel buraya 60 ytl den satıyorum diye konu aç :). Her kesin bir düşüncesi vardı bende bu domain hakkında şunları düşünüp o teklifi veriyorum. Senden biri bu domaini kayıt etmeni istedi sende ettin sonra senden almıcam dedi sende satmak istiyorsun. 1 ay bile olmamış alalı domaini bende bunların hepsini kontrol ederek bir şeyler sunuyorum ortaya. sontakir.com u gidip 10 ytl ye alacağıma senin bu boşu boşuna kayıt ettiğin domaine 5 ytl verip 5 ytl kara geçicem yani bütün mesele bu.

Kardeş Yanlış Yorum Yapmışsın Ben bunu kendi isteğimle regledim baktım boştaydı bende regledim başkasına neden domain regleyeyim ki onun eli armut mu topluyo ...

Adseense

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş Yanlış Yorum Yapmışsın Ben bunu kendi isteğimle regledim baktım boştaydı bende regledim başkasına neden domain regleyeyim ki onun eli armut mu topluyo ...
,

Dostum olabilir her kes farklı şeyler düşünür eğer satamazsan reg fiyatına alırım. Sana hayırlı satışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5