İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TamVakti.com iyinet Hediye Çekilişi

Kharadun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba.

TamVakti.com olarak iyinet çatısı altında zaman zaman hediye ürün dağıtmaya başlıyoruz. Hediye olarak vereceğimiz ilk ürün Microsoft Wireless Notebook Mouse 3000.

Katılmak için;
Her kullanıcı(1 numara alma hakkına sahiptir) bu konu altına birbirini takip eden birer numara yazarak çekilişe katılma hakkı kazanacaktır. Örnek: trgy 1, kharadun 2, bleem 3 ...

Not! Blog sitesi sahipleri konuya bağlı herhangi bir yazı yazarak aşağıdaki linki yazıya ekledikleri taktirde 3 numara yazarak çekilişe katılma hakkı kazanabilir. Böylece ürünü kazanma şansınız artacaktır.
HTML:
<a href="http://www.tamvakti.com/" title="İhale">İhale</a>
Konuya yazacağınız cevaba sitenizde yazdığınız yazının linkiyle beraber ardışık 3 numara giriniz. Örnek: trgy 1,2,3 konu linki , kharadun 4, bleem 5,6,7 konu linki ...

Ürün Açıklaması

• Optik teknolojili mouse
  • Programlanabilir üç tuş
  • Mouse üzerine takılabilen küçük alıcı
  • Sağ ve sol el ile kullanım
  • USB bağlantısı
  • Menzil: 0.61m - Boyutlar: 9.87x5.78x3.76cm Ağırlık: 89.8g
  • Microsoft Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Windows 98, Windows NT 4.0, Windows 7 ve MacOS X 10.1-10.3.x
  • 2 yıl garanti
  • 1 AA alkaline tip pil, 6 ay pil ömrü
Ürün Fotoğrafları
1.jpg
2.jpg

TamVakti.com iyinet hediye çekilişine katılım, 4 Haziran 2010 Cuma günü saat 18:00'da bitecektir. Çekiliş aynı akşam CNT ofiste trgy ve ben tarafından yapılacaktır.

Kargo ücreti TamVakti.com tarafından ödenecektir.

X

Xman

Misafir
Ben numara almıyorum, bu güzel uygulamadan dolayı sizi tebrik ediyorum, herkese bol şans ;)

kötüNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bloglardan link vermek lazımmış, ilk okumamda dalgınlıktan yanlış anlamışım. Çekilişten çekiliyorum.

10 Numara artık Boş isteyen alabilir.

İyi şanslar ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5