İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TamVakti.com Reklam Çalışması

Kharadun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar,

Yeni projemiz TamVakti.com ile alakalı reklam işleriyle ilgileniyorum.
Siteleriniz aşağıdaki şartları sağlıyorsa bana özel mesaj atınız. Siteniz incelendikten sonra uygun görülürse MSN ve MAIL adresi verilecektir.

Aranılan minimum site özellikleri:

• Minimum 10 bin tekil hit.
  • Lütfen çöplük olmayan siteler.
  • Kaliteli ziyaretçisi bulunan sitelere öncelik verilir.
Başlangıç olarak geri dönüşü ölçmek amacıyla haftalık reklam verilecektir. Sitenizden gelen kullanıcı sayısı tatmin edici olursa uzun süre çalışma yapılabilir.

Teşekkür ederiz.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Peki 10 bin tekil olmayıp daha az ise ama kaliteli olduğunu düşündüğümüz siteler içinde iletişime geçebiliyor muyuz ?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Kaliteyi ne ile ölçüyorsunuz?
Size geri dönüşlerin ne şekilde olduğunu biz nasıl takip edebiliyoruz.
Bu konular hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

Tık başına mı ödeme yapıyorsunuz, gösterim başına mı?
Ödemeleriniz ne şekilde yapılıyor?
Fatura kesebiliyormuyuz?

Kharadun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kaliteyi bizzat ben, site değerlerini kontrol ederek ölçüyorum. Bunun için siteye gelen linkleri, index sayısını, son 24 saat ve geçen hafta olmak üzere ne kadar sıklıkla sitenin güncellendiği, PR si, Alexa'sı olmak üzere birçok değeri kontrol ediyorum.

Bize gelenleri şu anda analitik üzerinden takip etmekteyiz. Ancak 29 Mart Pazartesi itibariyle bir aff. sistem yazmaya başladık. Bu sistemde gerek tık başına gerek gösterim başına ödeme yapılacaktır.

Ödemeler gün içerisinde EFT olarak yapılıyor. Eğer EFT saati geçtiyse talimat veriliyor ve bir sonraki iş günü hesabınıza ulaşıyor. Şimdiye kadar yaptığımız hiçbir ödeme de sorun yaşamadık. Yaşamayacağımız konusunda da garanti verebilirim. Emek verip, sitesiyle uğraşan herkese reklam karşılığını en hızlı şekilde göndermem gerektiğine inanıyorum.

Fatura kesmek için gerekli bilgileri http://linkler.cntbilisim.com.tr/cntform adresine kayıt ediyor ve fatura kesiyoruz.

(Reklam alımı devam etmektedir. Özellikle TAMindir.com ve Oyunkolu.com)

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olumlu / olumsuz dönüş yapmıyor musunuz?

Kharadun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Reklam bulmak için burdayım. Tabi ki her mesaja cevap veriyorum, çok saçma olmadığı sürece. Foruma yeni bakabilme imkanım oldu ve cevapladım, mesajınızı.

djhayal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
absürt site kabul ediyorsanız kaliteli 2 absürt sitem var 9k biri 9k biri toplamda 18k

hdkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb, Günlük 4K Tekil Hitli , Kaliteli içeriğe Sahip Film Sitem var Eğer Uygun Görürseniz.
Ortaklık Programınızla Çalışmak isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5