İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanesi 0,25 ytl ile ingilizce özgün makaleler

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satısı baltalamak için söylemiyorum, sadece öneri. Gördüğüm kadarıyla sadece kelime bazlı değisim yapıyorsunuz. PHP ile 5 dakika yerine 5 saniyede yapabilirsin bunu :) Bir de bu verdiğin örnek ne kadar özgün tartısılır. Örneğin dance yerine dancing yazmıssın, bunu Google yer mi bilemem..

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
tabi saygı duyarım

lakin her makale böyle olmuyor bu makale rewrite için çok zor bir makale idi hemen bulupta yaptım yani bu denk geldi bir romada biri ile ilgili özel bir gün ile ilgili bir yazı.

evet kelime odaklı bir şeydir lakin php ile yapınca kelime seçme ve insiyatif kullanmadan çeviri olmuş oluyor yani şöyle piyasaya bakarsanız rewrite programları dolu scriptler var yalnız çoğunu kullanarak şöyle söyleyebilirim çoğu demeyeyimde neredeyse hepsi tarzanca makaleler veriyor size bir insanın yaptığı ile bir programın yaptığını bir koyamazsınız herhalde.

ayrıca bu makalede çok fazla özel kelime ve değiştirilmesi zor anlamı kaybedettirebilecek kelimler vardı bende ellemedim.

tabi bu bana iş teklifinde bulunacak kişilerin insiyatifinde birşeydir ben bu makaleleri çevirirken sadece lisansını ücreti ile satın aldığım bir editör programı ile yapıyorum.

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hırsızlığın yeni bir türü, ilginç. İğrenç ayrıca. Sen o kadar uğraş, yaz bir makale, adamın teki gelip, Google görmesin diye iki kelimesini değiştirip seni kaynak göstermekten kurtulsun. Süper!

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hırsızlık olarak nitelendirilebilineceğini sanmıyorum. Ancak tüm yazıyı okuyup,bakmadan paraphrase şeklinde yeniden yazılsa daha iyi olur.

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hırsızlık olarak nitelendirilebilineceğini sanmıyorum. Ancak tüm yazıyı okuyup,bakmadan paraphrase şeklinde yeniden yazılsa daha iyi olur.
@Angelo; sen bir makale yazsan da seni tanımayan biri makale içerisindeki kelimeleri değiştirip veya bir kısmını silip "Ben yazdım bunu." diye yayınlasa veya "Kendi makalenizmiş gibi kullanabilirsiniz." diye senin makaleni satsa, sen bunu ne olarak görürdün?

elcharro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iYİ GÜNLER
BEN MERİN ÜNİVERSİTESİ ALMANCA MÜTERCİM TERCÜMANLIK 3. SINIF ÖĞRENCİYİM
DİLSEL YETİLERİMİ GELİŞTİRMEK İÇİN AMANYADA KALDIM VE BELLİ İŞLER YAPTIM, DEĞİŞİK ALANLARDA ÇEVİRİ YAPTIM (KÜLTÜREL, GÜNLÜK YAŞAM, SEYEHAT, TURİZM VE DAHASI) ALMANCA-İNGİLİZCE-İNGİLİZCE ALMANCA METİNLERDE ÇEVİRDİM KISA HİKAYELER, GAZETE METİNLERİ..
İNGİLİZCE TÜRKÇEYE İSE ALMANYADA BİR KREŞDE KISA EĞİTİM METİNLERİ ÇEVİRDİM
EĞİTİMİM KAPSAMINDAYSA HEMEN HEMEN HERGÜN ÇEVİRYLE İÇİÇEYİM.
AYRICA BELİRTMEK İSTERİM Kİ ÇEVİRİ YAPMAK HER YABANCI DİL BİLENİN YAPABİLECEĞİ BİR İŞ DEĞİLDİR. ÇEVİRİ BİLİMSEL, TEKNİK ÇEVİRİSEL KURALLARLARDAN YOKSUN OLANLAR FORMAT EKSİKLİKLERİ , KÜLTÜREL EKSİKLİKLER VE DAHA BİR SÜRÜ AKSAMALAR YAPABİLİR
İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
İLYAS KARATAŞ
email adresi

[email protected]

[email protected]

[email protected]

sürekli ulaşılabilecek telefon numarası

05417203057

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Keşke yeni konu açsaydınız. Gwindor isimli üyenin makale ücretini okuyunca şaşırdım bir ara ama tarih eskiymiş .Neredeyse 3 yıllık konu:)
Kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5