İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanesi 50 Kuruştan 150 Kelime Unique Makale Yazılır | 23 Özgün Örnek!

oyunhatasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyun hatası konusunda yaza bilirmisin.
İstersen fikir sahibi olmak için siteme baka bilirsin oyunhatasi.com

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Küçük bir hesap yapalım, diyelim ki günde 3 saat çalışıyorsun (üniversite öğrencisi için fazla bile). 150 kelimelik bir makale, typing süresi taglama süresi ve düşünme süresiyle çok iyi olduğunu düşünütsek 10dk da yazıyorsun. yani bir saatte 6 yazı, 3 saatte 18 yazı (20 diyelim), bir haftada 5 gün çalışsan 5 x 20 100 yazı, 100 x 0,5krş 50 lira pazarlık payının olduğunu da söylemiştin, 40 lira haftalık kazanç üniversite öğrencisi için yorucu bir haftadan sonra iyi bir para değil. Çok stresli ve kesintili bir sistem şeçmişsin kendine tavsiyem farklı yönlere yönelmen.

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Okudum hocam,teşekkürler :) İlk başta fiyat için fazlasıyla uygun fiyatlar seçtim,fakat şuanda yeni ve olurundan fiyatlardan hizmet veriyorum(Yine de piyasa için uygun fakat makul seviyede).Sürekli çalıştığım 3-4 yer var artık ve kazancım aylık iyi bir düzeye geldi.Webmasterlık ve kendi sitelerim ile de ilgileniyorum.

Yeni fiyatlar için de http://mhd7tech.blogspot.com/p/makale-paketleri.html adresine bakabilirsiniz :) Bu aralar php kodlama ile de uğraşıyorum.

Küçük bir hesap yapalım, diyelim ki günde 3 saat çalışıyorsun (üniversite öğrencisi için fazla bile). 150 kelimelik bir makale, typing süresi taglama süresi ve düşünme süresiyle çok iyi olduğunu düşünütsek 10dk da yazıyorsun. yani bir saatte 6 yazı, 3 saatte 18 yazı (20 diyelim), bir haftada 5 gün çalışsan 5 x 20 100 yazı, 100 x 0,5krş 50 lira pazarlık payının olduğunu da söylemiştin, 40 lira haftalık kazanç üniversite öğrencisi için yorucu bir haftadan sonra iyi bir para değil. Çok stresli ve kesintili bir sistem şeçmişsin kendine tavsiyem farklı yönlere yönelmen.

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Konu güncellendi,istek üzerine makale yazımını bir süre dondurduk,sebebimiz;yoğunluktan dolayı ve sabit müşterilere daha kaliteli hizmet vermek için.

İlginize teşekkürler :) En kısa sürede tekrar aktif istek alacağız.

WebNetMasteR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kazanıyor tabiki bana sürekli yazıyor postalar halinde teslim ediyor.

Bu arada aklıma gelmişken nasıl gidiyor son posta :)

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar. Birtakım bilgilendirmeleri aktarmak için bu yazıyı yazıyorum. Ramazan Bayramının son 2 gününden 27 ağustosa kadar geçen sürede birtakım sağlık ve ailesel sorunlar yaşadım. Bazı işlerimiz gecikti ve mhd7 tech adı ileinternette yola çıktığımız arkadaşlarımız ile organizasyon eksikliği yaşadık.

Bu sürede tüm müşterilerimiz kolaylık sağladılar ve onlara sonsuz teşekkürlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz. Sağolun varolun.

Bu hafta pazartesi gününden itibaren tam gaz çalışmaya devam etmeye başladık ve yeni projelerle de yeniden aranıza katıldık,ayrıntıları ilerleyen günlerde paylaşacağız.

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Öyle olsun hadi

Ne zaman teslim edersin geri kalanını

1-2 gün :) [1-2 gün diye diye hep aksadı kardeş kusura bakma,kadınlar konusunda gerçekten çok zorlandım sebep bu, diğer işler de kalmıştı,herkes de bilsin pm'e gerek yok bizde işler her zaman dürüstlük üzerine,geciktik özür dileriz]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5