İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tangagirl.org satilik

G

Geveze.at

Misafir
www.tangagirl.org Sedo da suanda satista.
Sanirim isim herseyi ifade ediyor. 1190€ da Sedo da pazarlikli satista.
Ilgilenenlere duyrulur.

B

Bohemlife

Misafir
1190 euro veren varsa buraya yazman vakit kaybı sadece :D
hemen sat arkana bile bakmadan
buralardan ekmek çıkmaz :)

S

Senbul

Misafir
Bohemlife' Alıntı:
1190 euro veren varsa buraya yazman vakit kaybı sadece :D
hemen sat arkana bile bakmadan
buralardan ekmek çıkmaz :)
+1190
Buradan ancak 11.90 veren cıkar...

G

Geveze.at

Misafir
Biraz önce mail geldi.
www.tangagirl.org domain ile ilgilendigini ne istedigimi sordu. 3490€ istedim 3490$ a ok dedi. Ama sertifika istiyor. Sertifika nereden aliniyor bilgisi olan var mi?
Adamin Sedo dan haberi yok sanirim :)

S

Senbul

Misafir
Mdem okadar verecek birisi senı buldu sende oana sedonun yolunu goster
Sedodan haberdar et guzel sat domaini bence o domaine o para cokkkkkkkk hatta abartı ama sat tabi hemde satabilisrsen 5000 avroya sat ulkeye doviz girsin :D

G

Geveze.at

Misafir
Senbul' Alıntı:
Mdem okadar verecek birisi senı buldu sende oana sedonun yolunu goster
Sedodan haberdar et guzel sat domaini bence o domaine o para cokkkkkkkk hatta abartı ama sat tabi hemde satabilisrsen 5000 avroya sat ulkeye doviz girsin :D
Ben ne yazikki Türkiye de degilim. Para girisi Avusturya da olacak :)

D

domainturk

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
Biraz önce mail geldi.
www.tangagirl.org domain ile ilgilendigini ne istedigimi sordu. 3490€ istedim 3490$ a ok dedi. Ama sertifika istiyor. Sertifika nereden aliniyor bilgisi olan var mi?
Adamin Sedo dan haberi yok sanirim :)

Merhaba,
Size geLen maiL Para kazamanin farkli 1 yoludur,aslinda pekte dolandirilicek diil..size geLen maiL de 1-2 tane link verir,domain namenin ticari fiyatinin belirlenmesini ister,Vermis oLdugu linklerde ki adresler de kendisine aittir...

G

Geveze.at

Misafir
domainturk' Alıntı:
Merhaba,
Size geLen maiL Para kazamanin farkli 1 yoludur,aslinda pekte dolandirilicek diil..size geLen maiL de 1-2 tane link verir,domain namenin ticari fiyatinin belirlenmesini ister,Vermis oLdugu linklerde ki adresler de kendisine aittir...
Aynen bende öyle tahmin ettim ve adama gereken maili yazdim.
Uyari icin yinede tesekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5