İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanımadığım Birisi Niye Linkimi ekliyor?

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar az önce sitemi kimler link vermiş diye bakıyordum.Birde baktım tanımadığım birisi dedim siteye bakıyım girdim ve yazılarda göremedim.Javascriptlerle yazıların seçilmesini felanda eklemiş neyse kaynak kodlarına gireyim dedim bir baktım yaklaşık 500 tane siteyi link vermiş aralarında bende varım.Tabi bir bu kadarda keyword.
Bu kişinin amacı ney sizce ne yapmaya çalışıyor bana herhangi zararı olabilir mi??

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi bir zararı olmaz bence,adam vermiş işte linkini daha ne istiyon:D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyide niye ekliyorki alalala ona mı düştü benim sitem.İstesem değişim yaparım.Sitemin adını aratınca onun siteside çıkıyor.Millet olmuş üçkağıtçı :D

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Evet aynı olay bugun benim bir kaç sitenin de başına gelmiş bir sayfayı 3 e bölüp bir sürü link vermiş eleman

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Çok yerde Gördüm Ama Faydasızdır bence.Myneti filanda Eklemişmiydi :D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mmmm' Alıntı:
Evet aynı olay bugun benim bir kaç sitenin de başına gelmiş bir sayfayı 3 e bölüp bir sürü link vermiş eleman
Ben olayı çözdüm herhalde.Benim dediğim site tüm adresleri www.forumbirligi.com adresinden almış.Şuan site parka çekmiş ama adam alırken adreslerden başka şeylerde almış ve oda forumbirligi.com'da mecvuttu ve tüm siteler forum sitesi.Adam manyak mıdır nedir :D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumdayim.net' Alıntı:
Bende Çok yerde Gördüm Ama Faydasızdır bence.Myneti filanda Eklemişmiydi :D
Mynet bişey mi google.com,google.fr,tüm google adresleri vardı.1000 satır kadar adres vardı :D

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aynı şeyi bende kendi sitemde yaşamıştım.
adamın biri benimle beraber 100- 200 siteyi meta taglarıyla birlikte eklemişti siteyi google da raştırımca 1000 civarında böyle spam sayfası olduğunu gördüm
spama kadar düştük yani :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5