İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanımlı Bıktırıcı Kontör ve Ahlaksız Reklamlara Çözüm Aranıyor ?

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hergün Onlarcasını Engelliyorum Ama Yok Kurtuluş. Din Konularında Bile Çıkıyor " Kocasını Aldatmak İsteyen Bayanlar" Gibi Ahlaksız Reklamlar.

Genellikle .info Alan Adını Kullanıyorlar Bunu Yapan Kişiler. Bu Kadar Alan Adını Nasıl Alıyor. Ben Yasaklamaktan Yoruluyorum Bunlar Almaktan Yorulmuyorlarmı Merak Ediyorum.

Ayrıca Adwords Yönetiminide Ahlaksız Reklamlara Alet Oldukları İçinde Kendilerini Kınıyorum.

Webmasterlerin Bu Konuda Aldıkları Önlem Varmı Merak Ediyorum. Varsa Lütfen Paylaşsınlar. veya Özel Mesajda Atabilirler.

alıntıdır..

başka bir forumda gördüm bence sizlerde fikrinizi yazmalısınız yardımcı olursunuz..

ZuZuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buna çözüm anca bizlerin adsenseden vaz geçipde gogul amcanın haa böyle yapmamam lazımmıs diye kendisine pay çıkarmasıyla olur .

reklamcılık işinide abarttı google artık . bazı siteler filtreye eklensede engelleyemiyorsun .
para kazanıcam diye piyasanın düştüğü hale bak .
ortalık çöplüğe döndü zaten . çöplükden nasıl kurtuluruz hesabına girdiler artık bakalım nolcak sonu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5