İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanınan bir bilgisayardan giriş yap

Murat Sökmen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Tanınan bir bilgisayardan giriş yap

Kullanmakta olduğun cihazı tanımıyoruz.
Şu anda hesabında kayıtlı bir telefon yok. Hesabına yeniden erişim kazanmak için lütfen tanınan bir cihazdan giriş yap.
Tekrar erişim kazandığında, yeni bir telefon eklemeni veya giriş onayları özelliğini devre dışı bırakmanı tavsiye ederiz.
Tanınan bir başka bilgisayarın yoksa, destek ekibimizle iletişime geçebilirsin.

Şeklinde uyarı alıyorum facebook hesabımdan , tanınan bilgisayarlar bölümünü temizleyeyim demiştim yanlışlıkla kendiminkinide silmişim. Siyasi bakımdan önemli bir hesaptı ve mutlaka giriş yapabilmem lazım . Bunun bir çözümü varmıdır " Destek ekimizle iletişime geçin yazısındaki linkten sorunu bildiriyorum geri dönüş yapanda yok

yunus45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sorunu bende yaşıyorum acaba çözümleyebildinizmi sizler yardım edin lütfen

DermanX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bildiyim kadarıyla telefonla onaylamanı isteyen bi seçenekte olması lazım orada tıklıyorsun ve telefon numaranı yazıyorsun onay kodu yolluyorlar kodu girdinmi açılıyor

yunus45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
derman kardes hesabımıza kayıtlı telefon olmadıgı için hesabımıza erısemıyoruz kı zaten

Aysegul-20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sorun bendede var giriş yapıyorum.Hesabımı açamıyorum telefonumu da silmişim yanlışlıkla.Ne yapmam gerekiyor bilenler yardımcı olursa sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5