İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanışma bölümü olsun

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bunu merak ediyorum hani çok bilenler sorulara cevap verin. Nispet yerlere cevap vermekdense yardıma ihtiyacı olan webmasterlere hiç bakmıyorsun. Bu konu başlıgını açarken sizin gibi düşünmemiştim sizlerin real hayatı nasıl merak ettim şuanda ilginç tanışma kız erkek olayına yok bayan webmastermiş pehhhh. Konu başlıgını yanlış açtım bence Başlık ( Gıcık olduklarımız) olmalıydı ve bir kişi oda seni yazardım anladın sen onu gerçi engel ettiniz okurmusunuz beni bilmiyorum. Benim huyuma ve anlayışıma göre tanışma ve o günki düşünce şeklim Yeni gelen webmasterler içindi dileyen selam verir dileyen vermez aaa gel tanışak bayanmısın erkekmisin diye degilki kim kimdir kimseyi ilgi etmez. Sizlere şunu belirtmek istiyorum ben insanların bu kadar bir birleriyle ugraştıgını burda gördüm.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bunu merak ediyorum hani çok bilenler sorulara cevap verin. Nispet yerlere cevap vermekdense yardıma ihtiyacı olan webmasterlere hiç bakmıyorsun. Bu konu başlıgını açarken sizin gibi düşünmemiştim sizlerin real hayatı nasıl merak ettim şuanda ilginç tanışma kız erkek olayına yok bayan webmastermiş pehhhh. Konu başlıgını yanlış açtım bence Başlık ( Gıcık olduklarımız) olmalıydı ve bir kişi oda seni yazardım anladın sen onu gerçi engel ettiniz okurmusunuz beni bilmiyorum. Benim huyuma ve anlayışıma göre tanışma ve o günki düşünce şeklim Yeni gelen webmasterler içindi dileyen selam verir dileyen vermez aaa gel tanışak bayanmısın erkekmisin diye degilki kim kimdir kimseyi ilgi etmez. Sizlere şunu belirtmek istiyorum ben insanların bu kadar bir birleriyle ugraştıgını burda gördüm.

Birisi ile işi olan adam gider onunla tanışır bu alemde. Sen kafanı yorma arkadaşım. Sıkma o tatlı canını. Boşveeer! Yap tasarımını, koy Adsense reklamını, gelsin 3-5 paran ;) Yorma kendini buralarda..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne nitelikde dediniz bilemiycem Yinede cevap veriyim Net hayatım asla ve asla para kazanmak için degildir. Bu yüzden sitelerimi bu şekilde düşünerek 3-5 para kazanıyım hesabı için etmedim. Digeri bir lafınız ise isteyen istegi yerde tanışır demişsin. Tabiki isteyen istedigi yerde tanışır bunun için asla yormam kendimi. Bunu iyi niyetlemi yazdınız iyi niyet besliyerek yazmışsanız teşekür ederim.

douGLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birisi ile işi olan adam gider onunla tanışır bu alemde. Sen kafanı yorma arkadaşım. Sıkma o tatlı canını. Boşveeer! Yap tasarımını, koy Adsense reklamını, gelsin 3-5 paran ;) Yorma kendini buralarda..

Dinine laf söyleyen müslüman olsa...Herkes burda kimin ne oldugunu biliyor... Dervişin fikri neyse zikri de odur dan yola cıkarak sen koy reklamlarını,yorum yazarak yorma kendini

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üretimde var bizde dışarıdan almıyoruz. Yinede teşekür ederim:)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Aslında fena olmaz ama tanısma bölümü ben daha önce kız webmasterla tanısmadım :D yani sinyor ve diğer arkadaslar tanısabilecekmisiniz :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
ya çocuklar geçin tanışmayı filan, burası date sitesi değil,

Öneri ; Ücretsiz Legal Scriptler diye başlık açtık, ama hiç bir kimse ilgilenmiyor, olur yada olmaz diyende yok, boşa kürek çekiyormuş hissine kapılıyorum :)

bir arkadaşımız , Forumda Renk, diye başlık açmış , hemencik yok deniyor, aslında bence çok güzel olur , hani şu tag olayındaki gibi karışık renkli, ne kadar güzel durur, ama admin,mod,user filan için değil, öylesine "tag" gibi ..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her online oldugunda farklı renk diyorsun yani :p denenmesi güzel olur, birde anket ile tüm arkadaşların görüşleri alınarak devam yada iptal yapılabilir diye düşünüyorum bende

S

SYMPHONIC

Misafir
demin baktım 2006 ocak ayında üye olmuşum buraya.. iş yaptığım kişilerin isimlerini bile sadece havale/eft'lerde gelen giden isimleri arasında öğreniyorum.. kimseyle tanışmadığım kaynaşmadığım için bir zorluk yaşamadım şimdiye kadar bundan sonra da yaşayacağımı sanmıyorum zira arkadaşlık/dating sitesinde değiliz.

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu alemde herkes birbirini az çok tanır. tanışma yolları kısmet meselesi..çok değişik tanışma yolları varken, durduk yere niye tanışalım.. mesela ; adam kazıklama, dolandırıcılık, ddos, reklam, script alış verişi site satışı, link değişimi bunlar tanışmak için bir çok sebep..:)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tanışma bölümü arkadaşlık sitesi gibi denilmiyor, iyinetadminin yeni gelen üyelere karşı yazı yazması ve her yeni gelen üye orda bir takım bişey yazmak isterse onu yazsın.

Ayrıca geyik kaldırıldı belki gereksizdi, fakat hayata dair bölümü olsa hoş olur.
Emine nin dedigi gibi istekler pek uygulanmıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi