İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanışmak olarak birazcık geç kaldım :)

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Tanışmak olarak birazcık geç kaldım.Bir kaç aydır iyinet'teyim.
Merhaba,ben Ümit Ağdeniz,bilgisayar programcısıyım.
İnternet sitesi hazırlamak (kendisi yazmak) isteyen arkadaşlara ücretsiz olarak yardımcı olabilirim.PHP konusunda takıldığınız yerleri özelden yazabilirsiniz.Biliyorsam yardımcı olurum bilmiyorsam da beraber öğreniriz :)
Hazırlatmak isteyen(bana yazdırmak veya CMS hazırlatmak ) isteyen arkadaşlara da bütçesini sarsmayacak bir ücret karşılığında çalıştığım iş yeri adına yardımcı olabilirim.
Eğer maddi durumu iyi değilse ücretsiz de yardımcı olabilirim
Selametle...

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Hoş geldin o halde, başladığın gibi olman dileğiyle :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ayrıca çok inatçı bir arkadaşımız. :şekil:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bende böyle bi konu açmak istiyorum ama korkuyorum:peh:
2 yıl oldu ama böyle bi konu açmayı düşünmedim bile senin bu yazını görünceye dek... beni bu başlıktan tanısanız olmaz mı:D
bu arada hoşgeldin

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
hoş geldin. ben de buraya konu açmadım,beni de buradan tanıyın madem öyle :D

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
@erdem,sağolasın hocam inşallah :)
@calvin,biraz öyleyim :)
@gonlubol,böyle birşey yapmamız iş yerimize karşı hoş olmaz,yok site hazırlamak istiyorum diyorsan pm atarsan dilediğin script konusunda yardımcı olabilirim :)
@depresan,hoş buldum geçenki php zip konusuna cevap yazmıştım.seni dünya da görmek çok güzel sende hoş geldin :p
@bolubeyi,senin gelişin pek hoş olmamış kardeş ozanın referansı ile gelmemiş olsan hoş bir geliş olacaktı eminim :p

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yazmak istediğim çok şey var ama, hiç zamanım yok, lanet loto toto ve türevleri bi vursada işe gitmek zorunda kalmasam, boş zamanım çok olsa da json java fln öğrensem :sinir:
sen neler biliyosun sınırların geniş mi
php bundan ibaretmiş dediğin bişeyler var mı? küçük bi ,ndex sayfası yazabilirm ama gerisini nasıl yapıcam bilmiyorum php ye açım :D

<? echo " Merhaba İnsan " ; ?>

bumudur yani php :peh:
bazı php kodlarında slash ters konuluyor bazılarında ise normal slash atılıyor, bunu nasıl ayırıyorsunuz, ne ayaksınız olm siz :eek:ha:

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
PHP:

evet php budur,bundan ibarettir :)

yani ;
php tagleri arasına yazılır, verdiğin örnekteki: <? ?>

fonksiyon ve parametreler bütünüdür,verdiğin örnekteki:echo fonksiyon"merhaba insan ise parametredir.

:D
bak php yi biliyormuşsun sadece bu kadarını yazabilmen yeterli.geliştirmek sana kalmış.başka fonksiyonları başka parametrelerle kullanmayı öğrenirsin ihtiyacına göre.o paramatrereleri kullanırken kontrol etmen gerekir if,while onlara ihtiyaç duyarsın,db bağlantısına ihtiyaç duyarsın vs vs.ihtiyacına göre kullanımlarını öğrenir yazdıkça da pratik kazanırsın :)ama php ;
PHP:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi