İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanıtım amaçlı 1000 Video Yükleme 10 TL

Turac000

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hafta sonuna özel her 1000 video Satın almanıza 200 video bizden hediye.
Yüzlerce kişi yanılıyor olamaz. Video Yüklemede Kalite ve Profesyonelliği tercih edin.

26Nisan'da açtım ve içine 5000 video yukledigim bir kanalin 6 saat içinde aldığı izleme ve tıklama aşağıdaki gibidir.

****Bu videolarla kazanmak çok kolay ! İŞTE MART AYI KAZANCIM;

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bizim Yükleyeceğimiz Video Ücretleri Asağıdaki Gibidir. (Yukarıdaki resimler bu paketi içerir)

500 Video 6 TL
1000 Video 10 TL
2000 Video 19 TL
3000 Video 27 TL
4000 Video 36 TL
5000 Video 45 TL
6000 Video 54 TL
7000 Video 63 TL
8000 Video 70 TL

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tamamen Sizin Seçeceğiniz Youtube Kanallarındaki Videolar İçin Ücretler Aşağıdaki Gibidir.

500 Video 10 TL
1000 Video 19 TL
2000 Video 27 TL
3000 Video 36 TL
4000 Video 45 TL
5000 Video 54 TL
6000 Video 63 TL
7000 Video 72 TL

***5000 + video seçeneğinden aldığınız taktirde , Özel youtube sitemizin linkini atacağım. Yani videodan kazandığınız paranın yanında günde 20-40$ daha para kazanabileceksiniz.

NOT:Videolar sürekli güncellenmektedir.

Ödeme Yolları : Paypal , Türkiye İş Bankası

Soru Sormaktan Lütfen Çekinmeyiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turac000

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Youtube hesap bilgilerinizi mesaj atarsanız 50 video yüklenecektir.

coleqtia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dewtayları pm olarak alabilirmiyim.Çalışma begenilirse Paket alınacaktır.

Takedown

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
evet bu konuyu başka bir webmaster sitesinde okumuştum ve gerekli buluyorum arkadaşlar, yalnız yedek adsenseniz mutlaka olsun, videolarınızı kesinlikle kontrol edin youtube den telifhakkı uyarısı gelmişmi diye eğer uyarı geldi ise mutlaka silin, bir hafta önce 2 kanalım ban yedi, çok güzel kazançlarım oldu 1110 Gösterim var 11 Tık ve Yaklaşık 1,5 Dolar. İlgili arkadaşla görüşün derim.

Turac000

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Taklik konularımız açılmaya başlanmış gördüğümüz kadarı ile :)

Turac000

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Videoların telif hakkı gibi sorunları olursa ?

Videolarda kesinlikle telif hakkı sorunu çıkmayacaktır. Eğer kanalınız telif yer ise , yeni youtube hesabınıza satın aldığınız video miktarını tekrar yüklüyoruz.(videoları iyice elden geçiriyoruz )

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turaç efendi nasılsın ben,i hatırladınmı hani şu videoları yükledikten sonra kanalı kapanan kişiyim ben sana ulaşamaz olduk hayırdır

hani kanal lar kesinlikle kapanmazdı ??

turaç efendi diğer forumdan banlandın isteyene konu linkini yollarım

ayrıca unutma bu dünyanın öbür tarafı var hakkımı ve paramı helal etmiyorum sana ...

rserin75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turaç efendi nasılsın ben,i hatırladınmı hani şu videoları yükledikten sonra kanalı kapanan kişiyim ben sana ulaşamaz olduk hayırdır

hani kanal lar kesinlikle kapanmazdı ??

turaç efendi diğer forumdan banlandın isteyene konu linkini yollarım

ayrıca unutma bu dünyanın öbür tarafı var hakkımı ve paramı helal etmiyorum sana ...

mesele tam olarak nedir bize de anlatında bizde bilelim

Seo Shark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bu arkadaş başka bir forumda banlanmıştır dikkat edin paranızı kaptırmayın üzülmeyin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5