İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanıtım amaçlı 1000 Video Yükleme 10 Tl

olli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

İş Alımı Kapalıdır
Yüzlerce kişi yanılıyor olamaz.
Video Yüklemede Kalite ve Profesyonelliği tercih edin.​

Merhaba Arkadaşlar
Youtube'un yeni düzenlemeleri ve politikaları geregi fiyatları ve paketleri değiştirmek zorunda kaldım. Yeni fiyatlarımız ve paketlerimizi aşağıda görebilirsiniz.

1000 video 10 Tl kampanyası sadece sizin belirlediğiniz kanallardan çekilecek olan videoların yüklenmesinde geçerli olacak.Bu yükleme şeklinde eşleşen üçüncü taraf içerikleri temizlenmez sizin temizlemeniz gerekir. 15 dakikadan uzun videolar yüklenmez. Fiyatlandırma tüm videoların bir kanala yüklenmesine göre belirlenmiştir. Kanal kopyalama hizmetinde kanalın spama düşmesi, telif ihtarı ve topluluk ihtarından dolayı kapanmasında hiç bir sorumluluk kabul edilmez.(Kapanma bir saat içinde dahi olabilir.)

Kanal Kopyalama
1-1000 Video arası 10 :tl
1001-2000 Video arası 20 :tl
2001- 3000 Video arası30 :tl
3001-4000 Video arası 40 :tl
4001-5000 Video arası 50 :tl

Size Özel Video Paketlerimiz​

Paketlerin Genel Özellikleri​

Her videoya özel etiket ve açıklama eklenir
Her videonun başlığı elimizden geldiğince değiştirilir.
Sizin vereceğiniz anahtar kelime yada kategoriye uygun videolar yüklenir.
Videolar sadece youtubedan alınmaz yüzlerce siteden seçilir.( Videonun daha önce youtubeye yüklenmemiş olması garanti edilmez.)
15 dakikadan uzun videolar yüklenmez.
Kanalınızda eşleşen içerik, telif vs bulunan videolar temizlenir.
Yüklenen tüm videolarda para kazanma aktif şekilde teslim edilir
Size yüklenen bir video başka bir müşteriye yüklenmez.
Paketlere göre belirli miktarda video çeşitli blog sitelerinde yayınlanır. (Bu hizmet için raporlama verilmez)
Paketlerin tamamı spam ve telif ihtarından dolayı kapanmaya karşı 15 gün garantilidir. (Diğer kanallarınızdan kaynaklanan bir durum olduğu için Para kazanmaya kapanmaya karşı maalesef garanti veremiyoruz.)​

Paket 1

Yüklenecek video sayısı 100
Minimum 10 video çeşitli bloglarda paylaşılır.
Bu paket için 3 anahtar kelime yada 1 kategori verebilirsiniz.
Fiyat 10 :tl

Paket 2

Yüklenecek video sayısı 200
Minimum 20 video çeşitli bloglarda paylaşılır.
Bu paket için 6 anahtar kelime yada 2 kategori verebilirsiniz.
Fiyat 20 :tl

Paket 3

Yüklenecek video sayısı 300
Minimum 30 video çeşitli bloglarda paylaşılır.
Bu paket için 9 anahtar kelime yada 3 kategori verebilirsiniz.
Fiyat 30 :tl

Paket 4

Tüm videolara logonuz eklenir.
Tüm videoların içine site yada kanal adresiniz yazılır.
Dilerseniz video sonuna 10 saniyelik intro şeklinde istediğiniz yazı yazılır.
Yüklenecek video sayısı 100
Minimum 40 video çeşitli bloglarda paylaşılır.
Bu paket için 5 anahtar kelime yada 2 kategori verebilirsiniz.
Fiyat 30 :tl

İş teslimi ortalama 24 saat sürmektedir.

Günde en fazla 4 kişiye hizmet verilmektedir.

Site dışı iletişim için Mail : [email protected] - Skype: [email protected]

Ödeme Yolları : Finansbank ,Paypal, Tuttur.com.
Ödeme alınmadan işe başlanmaz

Önemli hatırlatma: Tüm video yükleme seçeneklerinde yüklenen videolar size yada bana ait olmadığından telif ihtarı alma ihtimaliniz her zaman olacaktır. Lütfen bu ihtimali gözeterek sipariş veriniz.

Video Yükleme Hizmeti alan arkadaşların görüşleri

Arkadaş videoları yükledi. Toplu yüklemeye göre kaliteli, hit alabilecek videolar, teşekkürler..

Yüklemeler geldi, istediğim gibi de oldu ...
İlerde çalışma yapmayı düşünebilirim ancak kaynak bulmam gerek bu konuyla ilgili olarak.
Teşekkürler

anlaşma 50 idi ama 80 yüklemiş videolar güncel ve kaliteli videolardı teşekkür ederim

Arkadaş hak ettiğimden daha fazlasını yüklemiş ve sorunsuz bir şekilde bitirmiştir ilgi ve alakan için çok teşekkür ederim

50 video yüklendi çok güzel sonuç aldım teşekkürler :)

Odeme yapildi ve isi en kisa surede teslim etti.

Kaliteli populer videolar ile kanalim senlenmis oldu gerisi izliyecilere kalmis birsey :)

Tesekkurler.

Herkes guvenip calisma yaptirabilir kesinlikle !

çalışma hızı ve kalitesinden oldukça memnun kaldım, her videoya en az 4-5 tane etiket girilmiş şekilde videoları yükledi, böyle kaliteli çalışmayı bu fiyata kaçırmayın derim,

Arkadaşla 1k için anlaşıldı. :) Referans çalışmasından memnun kaldığım için kendisine iş verdim umarım bundan da memnun kalırım. :)

2.000 Video için İş Verildi, Ödeme Yapıldı. İlgisine Teşekkürler.

1K video çektirildi, istediğim kategorilerde çekilmiş ve tam istediğim gibi. Teşekkürler

Arkadaşın hizmetinden satın alındı.

Gayet başarılı .Teşekkürler

1k video alındı 1100 küsür atmış saolsun. Devamlı çalışmak dileğiyle hayırlı işler hocam.

2 k hizmet alındı, 24 saat geçmeden teslim edildi...İyi çalışmalar.

1K video alındı. Hiç sorunsuz teslim edildi.

Hatta öyle ki, videoların yüklenmesi sırasında uzaktan izliyordum ama istediğim kategorinin dışında da videolar olduğunu farkettim. Ses etmeyeyim dedim ama o da karıştığını farketmiş sanırım.

600-700 kadar video yüklenmişken tüm videoları tek seferde sildi. En baştan 1000 video yükledi. Bir uyarı yapmamama rağmen.

Çok ilgili ve dürüst bir satıcı, kesinlikle tavsiye ederim.

Teşekkürler hızlı, anlayışlı ve yardımsever kişiliğiyle gerçekten kaliteli ve hesaplı hizmet sunmuştur. Verime göre alışverişlerimizin devam edeceğini düşünüyorum :)

arkadaşla 1000 video için iş yapıldı, hızlı, güvenilir, ilgili ve temiz iş yapıyor. ilerde büyük ihtimalle tekrar çalışacağız.

1 hafta olmadı 1.5$ ı gördüğü oldu. 2k daha sipariş verilmiştir.

Hayırlı satışlar hocam, geçen satış yaptığın bir arkadaş gelmitşi. 100 doların üstüne çıkmış. Kaliteli iş çıkardığını duymuştum. Alıcılara tavsiye ederim

Hızlı teslimat için teşekkür ederim. 1000 video aldım çok daha fazlasını arkadaş yüklemiş sağolsun. Kesinlikle tavsiye ederim temiz iş.

Hızlı teslimat ve ilginizden dolayı teşekkür ederim. 1000 + 200 Video alınmıştır. Kesinlikle Tavsiye ederim.

arkadaş 500 adet ücretsiz
500 adet de ücretli olarak toplam 1000 adet video yüklemiştir
ilgili ve alakalı bir arkadaş sorunlu videoları anında duzeltiyor
tesekkurler

3ncü sipariş de verildi bakkal gibi sürekli geliyoruz :) tavsiye ederim.

2 kanal için sipariş verildi kanal başı 500 video eline sağlık hocam hızlı bir şekilde halletti işini .

Sipariş teslim alındı herzamanki gibi temiz hızlı iş.

iki kanal için 500'er video verildi hızlı teslım edildi gerçek'den arkadaş durust ve hızlı işini yapan birisi . Helal olsun .

İş tamamlandı. Beklediğimden hızlıydı. Kesinlikle öneriyorum bu işle ilgilenmeyi düşünen arkadaşlara. Teşekkürler.

Servisi kullanmamın üzerinden neredeyse 24 saat geçti. Herhangi başka bir çalışma yapmadım. Eklenilen 1000 adet yabancı video üzerinden 24 saatte 1500 sayfa görüntüleme 17 tık ve 1 dolar geldi. İçerik konusunda şüphe duyan arkadaşlar istatistik isterlerse diye paylaşmak istedim.

500 video alındı, hızlı ve ilgili birisi, ilerleyen günlerde tekrar almayı düşünüyorum :) satın almayı düşünen arkadaşlar tereddüt etmesin.

Dün ödememi yaptım sabah kalktımda videolar yüklenmişti.. hızlı ve kalliteli hizmet gerçekkten.

sabah videolar tamamlanmıştı. çok teşekkürler

500 video yüklemesi yapıldı hızlı ve özenli. Teşekkürler

Arkadaş işini çok iyi yapıyor ve takip ediyor.. etiketlere kadar eklemiş saolsun çalışmalara başladım fırsatım oldukca ilgileniyorum... ama netice olarak kazanç tablosu bizim çalışmamıza bağlı olarak değişir.. arkadaş işini en iyi şekilde yapıyor bence.

0,02 gibi çok komik rakamlarla günü kapatırken yapılan çalışma sayesinde 1 dolara yükselen kazancımı bu arkadaşa borçluyum. en yakın zamanda yeni bir çalışma yaptırıcam. tekrar teşekkürler

İstediğim kategoride filmleri buldu, yükledi. Eşleşen 3.Taraf içerikleri temizledi ve kısa sürede teslim etti.
İşini 4 4 lük yapan profesyonel bir arkadaş. Teşekkürler...

Arkadaşa iş verilmiş ve 1000 adet video sipariş edilmiştir.
Kendisi, 1438 tane istenilen kategoride temiz video yüklemiş ve işi tertemiz teslim etmiştir.
Ayrıca, 19TL'ye bu kadar temiz iş olması da beni şaşırtmadı değil.

Çok teşekkür ederim...

Keyifle iletişim ve uzlaşma sağlandı, hızlı bir şekilde iş teslim edildi, teşekkürler.

Çok kısa sürede işimi tamamladı. Hem de 1.5 kat fazlasıyla. Çok teşekkür ederim.

Adsense hesabıma baktıkça arkadaşa dua ediyorum :) açıkcası bu kadarını beklemiyordum 2 bin video yüklettim 2 ay oldu verdiğim paranın 20 katını aldım :) ve çok güzel şekilde beni şaşırtarak her geçen gün yükselmekte. İşinde başarılı çok ilgili ve yardımcı arkadaş 2 kanala daha video yükletmek için pm gönderildi. Kesinlikle öneririm.

İş teslim alındı, söz verdiği sürede tamamlandı, çok ilgili ve dürüst bir arkadaşımız. KEsinlikle tavsiye ediyorum ve teşekkür ederim.

Olcay kardeşimle herhalde 3-5 kere alışverişimiz olmuştur.
Her zaman söylediği zaman da teslim ettiği işlerden ciddi rakamlar kazandım.
Teşekkürler kardeşim.

saniyede 3 video az değil. :) Mükemmel biri 3 saatte 500 video. Çok güvenilir biri. Elinizi korkak alıştırmayın.

Olcay Bey ile 500 video için çalışmalara başlamıştık.Sağolsun hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleştirdi.Üstelik belirlenen adetten daha fazla yükledi ve gerekli destekleri sağladı...

Teşekkürler.

Olcay beye 2. iş teslimatı yapıldı. Diğer 2 kanalım içinde 500'er video yükleme işlemi yaptı. Toplamda 3 kanalıma videoları fazlası ile yükledi. Çok teşekkür ediyorum hocam herşey için.

arkadaş çok hızlı bir şekilde videoları yükledi sanırım 50+ yüklemiş. Hızı ve ilgisi için teşekkür ederim. İstediğim kategoriden videolar yüklemiş, rahatça çalışabilirsiniz.

Saygılar.

edit: Para Kazan Sekmesi şu anda inceleniyor tamamen aktif olunca tekrar editleyeceğim.

edit2: Tüm videolar para kazanmaya aktif oldu, teşekkürler.

arkadaşa 2x500 video yüklettim ilgisine çok teşekkür ediyorum.

Arkadaşla çalışılmıştır. Teşekkürler.

sürekli video paketi satın alıyorum, her zaman sağ olsun arkadaş fazlasıyla yüklüyor.

1000 adet sipariş verilmiş, yüklenmiş, hepsi aktif hale gelmiştir.

İlgili ve işinin ehli. Tavsiye ederim.

10+ kalitede hizmet alıyorum.
Kesinlikle tavsiye ediyorum...

hızlı ve sağlam alışveriş oldu.

2 ay önce arkadaştan 150 tl lik iş aldım 2 ayda toplam 150 $ kazanmışımdır.

Biraz esaretli olun ...

Sonunu düşünen para kazanamaz :)

Ahanda birazdan bitane daha alacam ...

Arkadaşa çok teşekkür ediyorum. 3 kanalıma video yükledi hatta anlaştığımız miktardan biraz fazla yüklemiş.

Hem çok güvenilir ve kaliteli bir arkadaş hem de işinin ehli.

Hizmet verildiği sürece her zaman çalışacağım inşallah ...

arkadaşla 2 kanal için 500er vide anlaşıldı ilk kanala 527 video yükledi sorun yok. Teşekkürler.

Kendisi ile 500 adet video toplamda 10 kanal'a = 5000 adet video için anlaşilmiştir ; kolay gelsin hocam..
Kendisine anlayişli vede dürüst davrandigidnan dolayi teşekkür ederim..

videoları söz verdiği gibi hazırladı

ve tam istediğim gibi olmuş gerçekten çok sağlam çalışıyor arkadaş

daha bol bol iş yapacağız birlikte

Dürüst hızlı bir arkadaş 2 iş verildi 2 sindede memnun kalındı

Sağolsun çok yardımcı oldu 1000 video için anlaştık 1080+ video yüklemiş eli bol bir arkadaş bir kaç sorun çıktı hemen düzeltti hiç sorun yapmadı

Ödemesi geçilip sipariş verilmiştir arkadaşa, ilgisi için ayrıca teşekkür ederim.

alpos88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
youtubeden para kazanma işine atılmak istiyorum lakin 18 yas sınırı işte :) bi su son aylar da 18 olsam artık biran evvel :D

olli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
youtubeden para kazanma işine atılmak istiyorum lakin 18 yas sınırı işte :) bi su son aylar da 18 olsam artık biran evvel :D

18 yas sinirini asmak icin anne babanizin hesap bilgilerini kullanabilirsiniz google buna izin veriyor

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam karşılığı iş yapmak isterseniz pm atarmısınız ?

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteizde her kullanıcıya farklı IP açıyormusunuz aynı ıpden farklı kanllara video yüklemek spam demektir kanllar hatta adsenseler kapanır bu durumda
ayrıca yüklediğiniz görselinizde 9 ocak tarihli neredeyse 1 sene öncesi

olli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site vs kullanmiyorum tum yuklemeler elle yapiliyor. Ocaktan beri yukleme yapiyorum spamdan nasil korunulur az cok biliyorum .
Resim eski cunku o kanalin suanki halinin resmini ekleaem siparis verecek olanlari yaniltmis olurum o resim kanalin acildigi gibi nasil izlenme aldigini goatermek icin.

olli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm paketlerimiz yenilenmiştir.
herkese bol kazançlar dilerim.

deccal35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
skype adresınızı arattırdıgımda ne yazıkkı bulunamıyor pm atarmısınız alım yapılacaktır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5