İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanıtım yazısı 25 domainden

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Tanıtım yazınız çeşitli konular üzerine yazılar yayınlayan 11 değişik c-class üzerinden yayın yapan toplam 25 alan adında yayınlanacaktır. Siteler wp tabanlı olup her gün otomatik güncellenmektedir. 22 alan adının google infosu mevcuttur, bütün alan adları ( 25 adet ) google site tools kayıtlıdır. 4 alan adının pr değeri 1 diğerlerinin 0 dır. Analytics'e ekli 20 sitenin aylık hiti 1000 civarıdır.

Gönderebileceğiniz yazının özellikleri:
- Site içeriği tamamen yasal olmalı (**siteleri kesinlikle kabul edilmez)

- Göndereceğiniz yazı en fazla 3 adet bağlantı içerebilir. Bağlantılar sadece tek bir adrese veya alt sayfalarına ait olmalı.

- 11 değişik c-class için 11 değişik yazı gönderebilirsiniz.

- Yazılar kesinlikle tarafınızdan yazılmalıdır.

- Makalenizin dili sizin tercihinizdedir. Tanıtılan sitenin dili kesinlikle önemli değildir.

Ücretlendirme:
- Tek kredi: $10 veya 15 TL
- Toplu alım, 5'li kredi: $37,5 veya 50 TL
- Toplu alım, 10'lu kredi: $50 veya 75 TL ( 10'lu kredi bayi satış paketidir. Açıklamak gerekirse bu yazıyı kopyalayarak üyesi olduğunuz yerli veya yabancı forumlarda veya kendi sitelerinizde bu

ürünün satışını yapabilirsiniz. Fiyatlandırma sizin inisiyatifinize kalmıştır. )

1 kredi ile 25 alan adına tanıtım yazınızı gönderebilirsiniz.

Dolar ödemeleri sadece paypal ile, TL ödemeleri ise garanti bankası eft/havale ile kabul edilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siteleri pm ile gönderebilirmisiniz. İncelemek istiyoruz uygunsa tanıtım yazısı verelim.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu tam olarak anlayamadım,tek kredi derken sadece 1 tane tanıtım yazısımı oluyor hepsıne ?
Siteler hakkında pm gosterısenız sevınırım
Ayrıca sınır olacakmı ? alımda

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Siteleri pm ile gönderebilirmisiniz. İncelemek istiyoruz uygunsa tanıtım yazısı verelim.
detaylı pm yolladım

bunu tam olarak anlayamadım,tek kredi derken sadece 1 tane tanıtım yazısımı oluyor hepsıne ?
Siteler hakkında pm gosterısenız sevınırım
Ayrıca sınır olacakmı ? alımda

tek kredi ile toplamda 25 sitede yayınlanacak 1 veya c-class'ına göre 11 değişik tanıtım yazısı sahibi olacaksınız. yada basitçe 15 TL ye tanıtımınz 25 sitede yer alacak. alımda sınır yok.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
son güncelleme ile (domain sayımız 24 e indi) 6 adet pr1, 1 adet pr 2 ve 1 adet pr 3 kalanı ise pr 0 dır. fiyatlarda değişiklik olmamıştır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5