İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TANITIMUZMANI*COM daki Tüm Domainler Satılıktır.

AfMeSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

Domain Satış & Bilgilendirme Platformu

Gireceğimiz bir ihalede belli bir ilave sermayeye ihtiyacımız olduğu için tüm alan adlarını teklif usulü satışa sunuyorum.

Satışlar Teklif Usulüdür.. İstediğiniz her domaine 1 TL de verebilirsiniz 10.000 TL de .. Her teklif veren arkadaşa dönüş yapılacaktır... Kimse neden xxx.xxx 'e 1 TL teklif ettin gibilerinden teklif veren arkadaşa çıkışmasına gerek yoktur.. Sadece satış ile ilgilenilse iyi olur... Gerekli Ö.M. ler tarafımdan teklif veren arkadaşlara gönderilecektir. Teklif dışı mesajlardan ısrarla kaçınmanızı rica ediyorum.

Şu domainin fiyatı kaç para gibi sormayın, bence bu sizin zararınızadır. Çünkü hiçbir satıcı maliyetinin altına fiyat vermez... Teklif sunarsanız maliyetine yakın zararına bile verip geçmeyi düşünüyorum o domainin hatrına... Tabi ki bu kural hepsi için geçerli değildir.

Tekliflerinizi buradan belirtebileceğiniz gibi Ö.M. den de belirtebilirsiniz... Almayacak arkadaşlar teklif vermesin, teklifiniz kabul görürde almaktan vazgeçerseniz -itrade uygulanacaktır...

NOT1 : Domainin kayıt tarihini yazdım ancak bitiş tarihlerini yazamamadım. İlgilendiğiniz domain için who is sorgusunu yapmanızı tavsiye ediyorum.

NOT2 : Domainleri yazarken xxx.com yerine xxx*com şeklinde yazmanızı rica ediyorum. Yani domaini tam olarak yazmazsanız sevinirim.

NOT3 : Ödeme Garanti Eft / Havale "Anlaşma dahilinde komisyonu alıcı karşılamak koşuluyla %5 sanalpazar.com dan da peşin fiyatına 12 taksit ile satış açılabilir"

Şimdiden alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum ve domainleri listeliyorum...

DOMAİNLERİ DİKKATLİ İNCELEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM

Resmi göremeyen arkadaşlar domainlere daha hızlı ulaşmak için TIKLASIN

Ekleme: 1 domain satılmıştır

AfMeSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yeni - Eski domainlerimizden belli bir bölümü düzenlemeler bittikten sonra ücretsiz olarak sitemiz üzerinden yada çeşitli forumlarda dağıtılacaktır. Duyuru Sitemiz üzerinden ve Facebook Sayfasından yapılacaktır. Bizi izlemeye devam edin...

AfMeSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
b€d@v@blog*com
bitkiselz@yifl@m@h@pi*com
bitkiselz@yifl@m@c@yi*com
h€d€ffor€x*com
satiliksit€*net
turkc€*tv
m0bilsub€*com

Bu domainler için toplu anlaşma sağlanmıştır...
Edit : Ödeme alınmış, domainler transfer aşamasındadır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5