İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tansiyonu Ne Düşürür?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Tansiyonum biraz yükseldi sanki limon önerdiler bir limon bitti yarım saatten fazla oldu bana mısın demedi. Önerisi olan var mı? Google'da arayınca ha bire Ender Saraç mıdır nedir o çıkıyor, uzun vadede çözüm getiriyor o. Şimdi hemen uygulayabileceğim bişeyler varsa lütfen söyleyin...

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
bende limon düşürür diye biliyorum. Çok yersende sıkıntı olur bukez çıkarmak için uğraşırsın. Bir doktora görünmek yada sormak en iyisi.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
o yükseltmez mi? yükseltir diye hatırlıyorum ama hemen deneyebilirim.
ayran için. limonu denedim fayda etmedi hemşerim ya

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Tuzlu ayran tansiyonu düşenler içindir. oda yükseltir. limon düşürür dediğim gibi aşırısıda iyi olmaz.

T

trgy

Misafir
Adamı öldürecez haberimiz yok. :D

Tansiyonunu ölç, hastaneye gidemiyorsan en azından bi eczaneye git.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Şakası olmaz bunun, beyin kanamasından gidersin, hemen acile git.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
valla tuzlu ayran sersemletti beni biraz daha. baktım olacak gibi değil baş ağrısı falan artmaya başlayınca dedim uyku her şeyi düzene sokar. "neden olduysa tansiyon yükselmesi dinlenince normale dönecektir" mantalitesiyle yattım son mesajımdan 5 dakika sonra yattım daha yeni kalktım hafif baş ağrısı bırakmış bende ama şu an ÇOK daha iyiyim. tuzlu ayran içinde sağolun, az daha mıhlıyordu beni :D kimsenin art niyeti falan olduğunu düşünmüyorum, herkes elinden ne geliyorsa onu yapmaya çalıştı. başlığa girip bana yol göstermeye çalışan herkese çok çok teşekkür ediyorum. ama şimdi eczaneye de hastaneye de gerek kalmadı. bir ağrı kesici alsam kafi gelecek :) tekrar teşekkür ederim iyinet ailesi, iyiki varsınız...

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tuzlu ayran bildiğim kadarıyla yükseltiyor sen en iyisi doktora görun.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sen yinede doktora görün belliki bir sorun var ve sana sinyal veriyor, sağlığımızı mağlesef kaybedince aklımız başımıza geliyor :p bende öyle olduda... O yüzden bu tür sinyalleri kaçırmamak gerek.

X

Xman

Misafir
Genç yaşta tansiyon sorunun varsa zaman kaybetmeden doktora görünmende fayda var.

PheNoMeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gecmis ama bilgin olsun:

Tuzlu ayran yukseltir, dusurmek icin sarimsak yenir veya limon suyu icilir. Ama tansiyonu yukselen kisinin yapmasi gereken ilk sey sirt ustu yatip bir sure dinlenmektir. Surekli tekrarliyorsa mutlaka doktora gorunmelisin.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
sürekli olmuyor düşününce 6-7 ayda bir gelip buluyor beni. yarın doktora gidecem. ve bana et ve tuz başta olmak üzere muhtemelen bi yığın şeyi yasaklayacak :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5