İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tapporo Günde 5$ Kazanma şansı ! - Paypal ödeme - VİDEOLU ANLATIM !

siyasi00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar GERÇEKTEN SALLIYIP GEÇMİYECEĞİNİZ BİR SİSTEM.!! KEFİLİMDİR.

Puan sistemiyle çalışmaktadır. WinAt9 gibi reklam izliyerek veya oyun indirip oynıyarak kazanabilirsiniz.

HATTA facebook'la bağlanıp bilgisiyardan bile yapabilirsiniz !!!

5000 Puan = 5$ (Paypal Ödeme) yapıyor.

Eğer Refimden üye olursanız + 250 puan veriyor arkadaşlar size kalmış.

Andriod telefonunuzda veya ıphone telefonunuzda app store girip tapporo yazıp indirebilirsiniz.

Üye olurken Bir Kod istiyecektir Oraya TAPCA5500 Yazarsanız sevinirim arkadaşlar.

Linke buradan veriyim.

Minimum 5 dolar paypal ödeme alabiliyorsunuz, ve büsürü ödeme şekli var isterseniz üründe alabiliyorsunuz. Günde max gerçekten uğraşsanız 15 dolara çıkabilirsiniz.

Düşünün. dolmuşta , takside otobüste giderken günde 5 dolar ayda 150 dolar yapar ? sizce iyi bir kazanç değilmi ?

REF KODUM : TAPCA5500 | Kodumu girerseniz +250 OPO Kazanırsınız benim kazandıklarımın % olarak sizede gelicek sizin kazandıklarınızda! destek olalım.

Videolu anlatım (ödeme kanıtlı)
http://www.youtube.com/watch?v=bfh7dvsnNQA&feature=youtu.be

Size ulaştırdığım için ref kodumu girmeniz hiç bişey değiştirmez yardımcı olalım birbirimize..

chachoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TAPCA5964 = 2500 ORO

arkadaşlar merhaba bende buradaki referans kodla uye oldum ve kazanadıgım orolarla cekılıslere katılıp 2 gun ıcınde 3500 oro yaptım suan benım refımle yanı TAPCA5964 ile katılın 250 ORO ıle başlayın.

namelessman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tapporo, interneti süekli açık olanlar için tam bir kumbara. uygulama yükledikçe, video izledikçe kazanıyorsunuz. Ücretsiz indirin kayıt olurken TAPMU2928 referans kodunu girerseniz 0.25$ ile başlamış olursunuz. 5 $ olduğunda paypal hesabınıza aktarılır.
invite code TAPMU2928 for win 0.25 $

namelessman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tapporo, interneti süekli açık olanlar için tam bir kumbara. uygulama yükledikçe, video izledikçe kazanıyorsunuz. Ücretsiz indirin kayıt olurken TAPMU2928 referans kodunu girerseniz 0.25$ ile başlamış olursunuz. 5 $ olduğunda paypal hesabınıza aktarılır.
invite code TAPMU2928 for win 0.25 $

Arkadaşlar 11.01.2013 itibariyle Gold seviyesine yükseldim.(kazandığım puanlarla bluetooth kulaklık alarak) Fakat sadece 500 ORO ödül verdi. Referans kodumu girenlerden halen 100 ORO geliyor. Artması gerekti sanki. Mail attım sistem yöneticisine bakalım ne diyecekler. Bu arada referans kodum TAPMU2928 giren olursa bana mesaj atabilir mi ne kadar ORO kazandığını. Belki de sadece referans kodunu giren fazla kazanıyodur.bilemedim. teşekkürederim.

moondeath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 11.01.2013 itibariyle Gold seviyesine yükseldim.(kazandığım puanlarla bluetooth kulaklık alarak) Fakat sadece 500 ORO ödül verdi. Referans kodumu girenlerden halen 100 ORO geliyor. Artması gerekti sanki. Mail attım sistem yöneticisine bakalım ne diyecekler. Bu arada referans kodum TAPMU2928 giren olursa bana mesaj atabilir mi ne kadar ORO kazandığını. Belki de sadece referans kodunu giren fazla kazanıyodur.bilemedim. teşekkürederim.

s.a youtube video yükledim linki attim daha cevap yokk 1000 oro glemedi neden ?

namelessman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
s.a youtube video yükledim linki attim daha cevap yokk 1000 oro glemedi neden ?

support tapporo iletişim adresine e posta atacaksınız linkle beraber. ama daha önceden menünüzden offers bölümünden hediye paketli kısımdan youtube kısmına girip sen to web gibi bişey var ona tıklayın size yol gösterici mail gelecek. ama playstore indirme linkinide videonuzda belirtmenizi istiyorlar.
youtube upload Tapporo video for 1000 ORO diye mesaj yazabilirsiniz maile

moondeath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
support tapporo iletişim adresine e posta atacaksınız linkle beraber. ama daha önceden menünüzden offers bölümünden hediye paketli kısımdan youtube kısmına girip sen to web gibi bişey var ona tıklayın size yol gösterici mail gelecek. ama playstore indirme linkinide videonuzda belirtmenizi istiyorlar.
youtube upload Tapporo video for 1000 ORO diye mesaj yazabilirsiniz maile

eyw hocam

namelessman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

gold üyelik resmi :) TAPMU2928

Oğuzhan07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu para kesin geliyor mu? 5 dolar kazanmak için ne kadar uğraşıyoruz ort olarak?? 1 saatte yapabilir miyim mesela

fatih251

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TAPFA6380 arkadaslar bu kodu tapporo yu ilk açtığını zda sağ altta me yazan bölüme girin hemen en üstte ^^ Enter invinite code +250 ^^ yazan yere bu kodu yazın TAPFA6380 5 dolar için ilk adımınızı atmış olun

fatih251

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TAPFA6380 arkadaslar bu kodu tapporo yu ilk açtığını zda sağ altta me yazan bölüme girin hemen en üstte ^^ Enter invinite code +250 ^^ yazan yere bu kodu yazın TAPFA6380 5 dolar için ilk adımınızı atmış olun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5