İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

taraftarfenerbahce.com'u nasıl değerledirebilirim sizce ?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bir index at taraftar resimleri koy. yana bikaç link koy. Kendi tasarımını yap. İşte marşlar vs. Haberler olsun. Alırsın hitini reklamını koyarsın keyfine bakarsın

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Taraftarlardan maçlarda çektikleri kendi fotoğraflarını koymalarını isteyebilirsin. Arkadaşların dediği gibi marş, şarkı, haber vb. yazılar paylaşabilirsin.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Bir index at taraftar resimleri koy. yana bikaç link koy. Kendi tasarımını yap. İşte marşlar vs. Haberler olsun. Alırsın hitini reklamını koyarsın keyfine bakarsın

şaka yaptığını düşünmek istiyorum ama gayet ciddi yazdığın belli.Allah aşkkına siz hiç mi okumuyor sunuz? bi index atınca üç beş marş bir kaç resim koyunca hitler gelip reklam mı yağıyor sanıyorsunuz?

bu arada bankasya takımlarını tanıtabilirsin konu sahibi arkadaşım biliyorsun seneye bankasyadasınız :D

atakan3444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şaka yaptığını düşünmek istiyorum ama gayet ciddi yazdığın belli.Allah aşkkına siz hiç mi okumuyor sunuz? bi index atınca üç beş marş bir kaç resim koyunca hitler gelip reklam mı yağıyor sanıyorsunuz?

bu arada bankasya takımlarını tanıtabilirsin konu sahibi arkadaşım biliyorsun seneye bankasyadasınız :D

kardeşim galatasaraylıyım bende :hihi:

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70

ben hit yağıyor demedim ?
Ben ziyaretçi akını oluyor demedim.
Ben okuyorum yada okumuyorum demedim?
Gayet ciddi yazdım.
üç beş marş dinlemek isteyenlerin gireceği bir site yapılırsa bu sitede index var girmeyelim mi dicekler ?
Ben çok para gelecek demedim?

Sen zor durumda kalmışsın...

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
vbulletin forum düşünürsen yardımcı olurum kurulum+tema+optimize çok uygn fiyata

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5