İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tarayıcından Para Kazan %100 (Ödeme Kanıtlı)

Ninova

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternetten arama yaparak veya ref sağlayarak para kazanabiliriz nasıl mı? sistemin adı perk. Perk bir tarayıcıdır ve tıpkı yandex browser'ın tanınmak için yaptığı gibi indirip üye olana ve sistemi tanıtana para öder. Günlük aramalarınızdan da para kazanmak mümkündür. Ödememi daha yeni aldım o yüzden bu kadar net ve garanti konuşuyorum ödeme kanıtlarını aşağıya ekledim. tarayıcı yabancı ve biraz karmaşık refimden üye olanlara ayrıntılı bilgi vereceğim ve kolay para kazanma ve çekme hakkında yardımcı olacağım. sistem puan usulüdür. Ve ödemeleri nakit olarak paypala yapar.
1100 puan 10 $
2750 puan 25 $
5500 puan 50 $
11000 puan 100 $
Ödeme kanıtı ve tarayıcı resimleri aşağıdadır vereceğim referans linkinden üye olup tarayıcıyı indirene ayrıntılı yardım edeceğim unutmayın referanstan üye olmak size bişey kaybettirmez aksi halde kazandırır ayrıca kayıt olduğunuz gibi puan kazanıyosunuz refimden üye olanlara 7/24 yardımcı olmaya çalışacağım her soruya açığım teşekkürler
Reften üye olmak için linke tıkla tarayıcıyı indir ve üye ol

Referans linki: http://perk.fm/lciz
Referanssız link: http://perk.fm

Öncelikle Tarayıcı şu şekilde
qr8ts.jpg

qr8uc.jpg

qp8vn.jpg

Not:Henüz 14 gündür kullaıyorum.Yukarıdaki ödemeyi aldım şu anda bir adet daha ödemenin onaylanmasını bekliyorum.

Konu Güncel.

gokay55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam refinden uye oldum gokhan_u55@hot adresim. yardımlarını bekliyorum. Pm atarsan memnunolurum.

Ninova

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba hocam refinden uye oldum sımdı. pm atarsanız sevınırım. mail: hcswbb@gmail

Edit: uye oldum fakat perk tarayıcı bilgisayarıma kurulmuyor soyle bır hata alıyorum yardımcı olur musunuz ?

qw9v1.jpg

Hocam sistemde 2 gündür sıkıntı vardır.Lütfen daha sonra tekrar deneyin

darknessrage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Brişey sorucam bu pending yazan bakiyeler en geç ne zaman availibleye yazılıyor?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5