İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tarih ve sayı kodu ????

F

foxxx

Misafir
merhaba php de saat ile tarih kodu gerekli..
birde sayı kodu lazım formmail e eklenti yapıcam her gönder denildiğinde sayı değişecek bu kodlar gerekli bana..

arkadaşlarrrr yardımlarınızı bekliyorumm

F

foxxx

Misafir
ben güvenlik kodu istemiyorum bir sayı olacak ve o sayı hem form mail sahibine hemde formmail i doldurana yollicam..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Al sana sayi ve tarih kodu.
Bu kadar anlatima bu kadar kod...

PHP:
<?
$sayi = 100;
$tarih = date();
?>

F

foxxx

Misafir
bunu kaydettim sayi.php diye apache de baktım çalışmadı..

Warning: Wrong parameter count for date() in c:\apache\htdocs\sayi.php on line 3

bu arada tam olarak isteğim şey formmail eklentisi olacak bu her gönder dediğinde sayı değişecek..

D

dejafu

Misafir
foxxx' Alıntı:
ben güvenlik kodu istemiyorum bir sayı olacak ve o sayı hem form mail sahibine hemde formmail i doldurana yollicam..

o zaman rasgele bi sayı oluşturursun

$sayi = rand();

tarihide aşagıdaki gibi yapacaksın

$tarih= date("d/m/Y - H:i:s");

19/01/2006 - 00:27:38

F

foxxx

Misafir
arkadaşlar formmail burda

FORMMAIL

dosyalarıda burda

DOSYALAR

istediğim şey bu formmail e bir tarih ve saat ile her seferinde değişen bir sayının eklenmesi.. Ve bu tarih ve saat ile sayının da formmail in gideceği adrese gönderilmesi..

yardım pleaseeeee

Y

Yns

Misafir
Anlaşıldı kod vermeden sana yardımcı olamayacağız.thankyou.php dosyanı verdiğimle değiş.

D

doLob

Misafir
rep vererekte tesekkur ettim fakat bu kadar kisi laf salatasi yaparak cevap verirken Yns nin yaptigi guzel davranistan sonra "ufak" bir tesekkur co olmamali bence..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doLob' Alıntı:
rep vererekte tesekkur ettim fakat bu kadar kisi laf salatasi yaparak cevap verirken Yns nin yaptigi guzel davranistan sonra "ufak" bir tesekkur co olmamali bence..
Tabikide buradan teşekkürünüzü iletebilirsiniz. Rep kullanırsanız bu kişinin yardımsever biri olduğu tüm forumca görülecektir rep puanı sayesinde. Forum a bu kavramı yerleştirmek için genel bir hatırlatma yapmak istedim sadece.

Kolay gelsin..

F

foxxx

Misafir
arkadaşlar bu formmail e bir eklenti daha rica ediyorum..
bu formu dolduran kişiye örneğin ''teşekkürler'' gibi bir mail gönderme eklentisi gerekli..

yardımcı olabilirmisiniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5