İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tarkan'ın baldızı olarak ünlenen Berna Öztürk'ün telefon numarası!

magg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tarkan'ın baldızı olarak ünlenen Berna Öztürk de internet sitesi olan ünlüler kervanına katıldı. Hayranları arasın diye GSM numarasını da yayınladı!

Aynı zamanda oyunculuk ve DJ'lik de yapan Berna önceki gün internet sitesini hayli şatafatlı bir partiyle basına tanıttı.

Birçok ünlü isim hayranlarının telefonunu öğrenmemesi için elinden geleni yaparken Berna gönül rahatlığıyla sitesinde yayınladı. Öztürk, 0-538-617 61 66 nolu telefonda her gün 13.00 ile 18.00 saatleri arasında kendisiyle ilgili merak edilen sorulara cevap vereceğini de ekledi.

kaynak: www.haberd.com

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
538 olduguna göre onun diger hatti :D onun kullandigi tek hat bu degil sanirim yoksa bayagi geri kalmis

E

European

Misafir
demek beni sürekli rahatsız eden Berna'ymış
vay terbiyesiz ! telefon açıp üfyelip üfleyip duruyordu

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa bu bana şarkı dinletiyodu telefonda demek ordan yeteneği geliştirip dj olmuş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5