İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tarla.net ?

olcaymy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu jenerik domain ne kadar eder arkadaşlar? tarla.net 2007 kayıtlı.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Eğer domain seninse, fazlabilgi.com ile takas yapmayı teklif edebilirim.

olcaymy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
takas düşünmüyorum.satışa çıkatmadan önce fiyat araştırması yapıyorum.sonuçta jenerik bir domain..

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet jenerik ama çok zayıf. Yani şöyle düşün bu domaine proje kurmak istesen neler yapabilirsin, çok kısıtlı yada yok kadar az seçenek gelir aklına onlarda direkt alakalı olmaz büyük ihtimal. Buda domainlerin fiyatını etkileyen en büyük etkenlerden birisidir. Fiyatı ne eder dersen yukarıda arkadaşın dediği gibi biri denk gelir hoşuna gider yada ne bilim buna uygun bi proje vardır kafasında belki orta halli bi fiyata gider ama normal şartlarda 10-15 ytl veren bile zor bulunur eğer ileride satışa çıkartırsan zaten durum daha net ortaya çıkacak. Ben boşta görsem reglemem yani o şekilde söyleyeyim. Fakat umarım umduğun fiyata satma imkanın olur.

Kolay gelsin.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Poetank a katılıyorum o kadar ilgi olacak para edecek bir domain değil ne yapılır sorusuna gelince Tarla satan binlerce insan var bknz: sahibinden.com vb ordan insanlarla iletişime geçip tarlanızı bende yayınlayabilirmiyim dersiniz bu bir...
İkincisi man.tarla.net Mantarla.net (Belki boştur bilmiyorum) gibi bir komik site açabilirsin ki ortalık her yer komik site ne kadar tutar tartışılır..

Adseense

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burda satsan sanırım :) 200 250$ a kadar satardım ama şimdi fiyatı yazdığımız için kaça gider bilmiyorum.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satmayı düşünüyorsan pm at görüşelim ..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 çokmuş xx rakamlara düşersen bende fiyattan haberdar olmak isterim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5