İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tasarım 0 pr 9 :)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmaster genel sekmesine yazmak istedim ama artık öyle bir kısım yok sanırım.Nereye yazsam baya aradım biryer çıkmadı.Bende en belirsiz yere yazayım dedim.Bu forumda webmaster genel diye bir kategori de olmalı sayın admin. bazı başlıklar tüm webmasterlerin ilgisini çekebilir ama diğer kategorilerle alakalı bile değil neyse site şu ;
http://www.jibbering.com/

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
8. yaşına giren bir domain için gayet normal, tasarım olmasa bile siteden gördüğüm kadar 2001 den beri aktif bir günlük tadında bir site, bizim 1 aylık blog larımız pr4 olurken bu siteye pr9 çok görülmemesi lazım.(gerçi pr9 biraz abartı 7 yeterdi :p )

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Yalnız artık internet daha yalın ve daha bilgiye dönelik işlere gidiyor bu kişinin de yaptığı işe şaşırmamak lazım .. Text ile gelinen zirve :D
Ah be benim site de 9 yaşında halen PR2 (Bu konu hakkında yorum yapmayalım zaten çok kızan var sizde kızmayın :( )

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hitide falza bunun:) geç kalmışısız bazı şeylere başlamak için

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genel konuları bulduk şükür sağol sempaty.
Sanırım yaşının çok etkisi olmuştur.Birde özgün olması.Buradaki kodları başka yerde aynen bulamazsın kendisi yazmış.Birgün böyle bir paylaşım yapabilirim.Türkçe kaynak artsın(ama önce yeterince birikimimiz artsın :) )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5